01.

warstwa-51ZRÓB ZAKUPY

W TODOM.PL

Każdy klient

Jest dla nas cenny, dlatego nie stosujemy żadnych progów. Kup podłogę, drzwi lub akcesoria za dowolną kwotę- to wystarczy, abyś przystąpił do naszego programu lojalnościowego.

02.

ODBIERZ

KARTĘ

Na start

Przyznamy Ci aż 5 kart lojalnościowych. Jedną zachowaj dla siebie, resztę przekaż znajomym. Twoim indywidulanym numerem klienta będzie numer faktury VAT.

03.

POLEĆ NAS

SWOIM ZNAJOMYM

Dobrze znasz

Jakość todom.pl dlatego polecając nas wyświadczysz swoim znajomym przysługę. Będą Ci wdzięczni, my także. Za polecenie otrzymasz od nas atrakcyjny prezent ( szczegóły w regulaminie). Dodatkowo polecony klient, po okazaniu karty lojalnościowej, dostanie bon o wartości 20 zł za każdy wydany 1000 zł. Opłaca się podwójnie!

04.

OBIERZ

ATRAKCYJNY BON

Jeśli Twoi znajomi

Zrobią zakupy za 5000 złotych, dostaniesz od nas bon o wartości 100 złotych do wydania w todom.pl. Kwotę tę można wielokrotnie mnożyć. Czyli: im więcej osób skorzysta z Twojego polecenia, tym więcej korzyści dla Ciebie. To proste.

O SZCZEGÓŁY ZAPYTAJ W NASZYM SALONIE

Doradcy w salonie Todom.pl przedstawią Ci wszystkie szczegóły naszego programu lojalnościowego. Po prostu zapytaj, przekonaj się, że warto, zrób zakupy i odbierz karty na miejscu. Wszystko zajmie Ci kilka minut. Czekamy na Ciebie.

Zapoznaj się z regulaminem

MAPA STRONY PRODUCENTÓW

GODZINY OTWARCIA