KIM JESTEŚMY

Prestiż, jakość, bezpieczeństwo- to nasze inspiracje. Opowiemy Ci o nich i udowodnimy, że są one dostępne także dla Ciebie. Wiemy, że nie chcesz wnętrza takiego jak wszyscy. Masz własne pomysły i stylistyczne wyobrażenia. Świetnie. Witaj w todom.pl – miejscu realizacji Twoich planów.

Jesteśmy salonem klasy Premium oferującym podłogi i drzwi do wnętrz o różnym charakterze. Źródłem pomysłów, porad i najlepszej obsługi. Gwarancją profesjonalnego montażu. To wszystko otrzymasz w przystępnych cenach, nieosiągalnych dla innych. Przekonaj się, że stać Cię na naszą jakość.

Wnętrze domu wyraża Ciebie, tworzy doskonałą przestrzeń dla Twojej rodziny, pozwala Ci poczuć, że naprawdę jesteś u siebie. Zapraszamy Cię do naszego świata niekończących się inspiracji. To Twój dom. To Twoje wnętrza. Nie idź na jakościowe i stylistyczne kompromisy. Już nie musisz. Wszystko dostajesz w cenie, która Cię zaskoczy.

DLACZEGO TODOM.PL

Na chwilę czy na lata?

Wybór zawsze należy do Ciebie. Wybierz mądrz, bo wiesz, że podłoga i drzwi muszą prezentować najwyższą jakość. To kwestia estetyki, ale też bezpieczeństwa Twojej rodziny. W todom.pl znajdziesz wyłącznie materiały klasy Premium. Ponadprzeciętnie trwałe, o perfekcyjnym wyglądzie. W najlepszych cenach- niższych nie znajdziesz. Nie eksperymentujemy z jakością materiałów i montażu.

DLACZEGO TODOM.PL

Więcej niż tylko materiały

todom.pl nie jest tylko salonem ekspozycyjnym. Oferujemy Ci kompleksową pomoc w doborze odpowiednich materiałów wykończeniowych dla Twojego domu. Doradzamy, podpowiadamy, inspirujemy, projektujemy. Nadajemy kształt Twoim marzeniom.

DLACZEGO TODOM.PL

Najlepsze marki

Jesteśmy dumni, że proponujemy Ci rozwiązania zgodne ze światowymi trendami. W naszym salonie znajdziesz wyłącznie materiały najwyższej klasy, które spełniają estetyczne i jakościowe potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Współpracujemy z czołowymi producentami i na ich produktach opieramy swoją ofertę.

DLACZEGO TODOM.PL

Czytelna oferta

Jesteśmy specjalistami w swojej branży. Nie zostawimy Cię samego. W naszym salonie zawsze uzyskasz wyczerpujące i rzetelne informacje na temat oferowanych produktów, ich przeznaczenia i cech. Wybierzesz świadomie. Wybierzesz dobrze.

DLACZEGO TODOM.PL

Profesjonalny montaż

Perfekcyjnie wykończone wnętrze nigdy nie jest dziełem przypadku. To suma doskonałej jakości materiałów, fachowego montażu i prawidłowego doboru konkretnych rozwiązań. Zdaj się na profesjonalizm naszych wykonawców, którzy gwarantują uzyskanie efektu, na jakim naprawdę Ci zależy. Kupując materiały z usługą montażu płacisz aż o 12% mniej.

DLACZEGO TODOM.PL

Atrakcyjne ceny

Nie oszczędzaj na jakości, ale też za nią nie przepłacaj. todom.pl udowadnia, że styl i klasa są dostępne na Twoją kieszeń. Oferujemy najlepsze ceny na rynku, niedostępne w innych salonach tej klasy. Przyjdź, sprawdź nasze aktualne promocje, kup doskonałe materiały w najlepszych cenach.

0
24

PRACOWNIKÓW

0
210
SZTUK

DRZWI MONTOWANYCH MIESIĘCZNIE

0
2500
M2

PODŁÓG MONTOWANYCH MIESIĘCZNIE

0
95
%

KLIENTÓW Z POLECENIA

nasz salon