o firmie

Twój dom,
nasze produkty

+10
lat
Wieloletnie
doświadczenie
Najwyższa
jakość
Bogactwo
wyboru

sklep
TODOM.pl – sprzedaż, montaż,
doradztwo w najlepszym wydaniu

Wszystko, czego potrzebujesz i wiele więcej – oto dewiza, którą kierujemy się w salonie drzwi i podłóg TODOM.pl w Radomiu. Już od ponad 10 lat pomagamy klientom w tworzeniu stylowych wnętrz mieszkań, domów, biur.

Oferujemy konkretne rozwiązania – produkty klasy premium i budżetowe, bogaty wybór paneli i drewnianych podłóg dostępnych od ręki, a także doradztwo i profesjonalny montaż. Działamy szybko i skutecznie, abyś w krótkim czasie mógł cieszyć się piękną podłogą i drzwiami.

Profesjonalny montaż – niższy podatek VAT dla Ciebie

W TODOM.pl dbamy o to, aby zapewnić klientom kompleksową obsługę. Posiadamy własne autoryzowane grupy monterskie. Oferujemy profesjonalny montaż, dzięki któremu zyskasz niższy, zaledwie 8-procentowy podatek VAT. To gwarancja najwyższej jakości wykonania oraz oszczędność czasu i pieniędzy.

Do tej pory zrealizowaliśmy ponad 5 tysięcy montaży w domach i mieszkaniach w całej Polsce. Tak duże doświadczenie jest gwarancją perfekcyjnie wykonanej pracy. Klientom zapewniamy także transport wraz z wniesieniem towaru.

Sklep 1
Wiele powodów, by wybrać TODOM.pl

Bogata oferta, fachowe wsparcie, profesjonalny montaż i sprawna obsługa klienta, to nie wszystko. Proponujemy też marki własne w najniższych cenach w Polsce. To produkty wysokiej jakości o ciekawym designie, które cieszą się znaczną popularnością.

Dla naszych klientów mamy też coś ekstra – cykliczne promocje. Dzięki nim wybrane produkty możesz nabyć w jeszcze atrakcyjniejszych cenach.

Salon drzwi i podłóg TODOM.pl to przede wszystkim:
● bogaty wybór produktów od ręki w konkurencyjnych cenach,
● montaż wykonywany przez własne grupy monterskie,
● doradztwo i cykliczne promocje.


A gdy wszystko dobrze policzysz… To przekonasz się, że zostało Ci sporo zaoszczędzonych pieniędzy, zaoszczędzonego czasu, zaoszczędzonego stresu, a jednocześnie przybyło mnóstwo zadowolenia i satysfakcji.

Sprawdź produkty

Nie wiesz, które produkty sprawdzą się w Twoim domu?

Zapisz się do newslettera, i bądź na bieżąco z naszymi produktami, promocjami i radami!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.