Wzmocnione Drzwi typu StS- Eko wzór 85/1

Juvent

Cena

1.543,60 szt 8% VAT
1.757,99 szt 23% VAT

Gwarancja

Drzwi typu Juwent StS są wzmocnionymi, stalowymi drzwiami wielofunkcyjnymi.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Dostępne kolory

Ciemny brąz
Antracyt

Informacje dodatkowe

Drzwi typu Juwent StS są wzmocnionymi, stalowymi drzwiami wielofunkcyjnymi. Przeznaczone są do ochrony pomieszczeń o niskim i przeciętnym poziomie zagrożenia włamaniem, jako drzwi zewnętrzne w budownictwie jednorodzinnym oraz jako drzwi wewnętrzne wejściowe, stanowiące zamknięcia otworów budowlanych pomiędzy klatką schodową, a korytarzem np. w blokach mieszkalnych.
Skrzydło drzwi oraz futryna wykonane są z blachy ocynkowanej, lakierowane. Zastosowanie w drzwiach zabezpieczeń w postaci zamków, wzmocnień konstrukcji oraz bolców antywyważeniowych od strony zawias, utrudnia ich pokonanie dla potencjalnego włamywacza. Wypełnienie drzwi wysokiej jakości styropianem oraz zastosowanie uszczelek, zapewnia wysoką izolacyjność akustyczną, a także izolacyjność termiczną. Drzwi wykonane są wyłacznie w szer. 90 cm oraz wysok. 202cm.
Drzwi nie wykonywane są jako drzwi dwuskrzydłowe.

Wyposażenie standardowe:

 1. Skrzydło drzwi stalowe, tłoczone lub tłoczone z przeszkleniem.
 2. Zamek główny z wkładką.
 3. Szyldy z klamkami SPECIAL.
 4. Wizjer szerokokątny.
 5. Uszczelka wokół skrzydła drzwi.
 6. Zawiasy satyna.

 

Wyposażenie dodatkowe:

 1. Futryna stalowa w kolorze skrzydła do drzwi Eko (ciemny brąz RAL 8017) z uszczelką.
 2. Próg stalowy w kolorze futryny z uszczelką
 3. Próg drewniany z uszzelką.
 4. Próg stalowy INOX- srebrny (gładki lub tłoczony) z uszczelką.
 5. Wkładka antywłamaniowa w kl.-C-.
 6. System 1 klucza z dwoma wkładkami kl.-A-.
 7. System 1 klucza z dwoma wkładkami kl.-C-
 8. Malowanie w/g palety RAL

 

Drzwi zewnętrzne stanowią przede wszystkim zabezpieczenie przed złodziejem. Dlatego muszą wyróżniać się nie tylko walorami estetycznymi, ale również posiadać cechy zwiększonej odporności na włamanie. Takie właśnie są drzwi zewnętrzne Antywłamaniowe typu StS- Eko marki Juvent. Wykonane z dbałością o najmniejszy nawet szczegół, spełnią oczekiwania wymagających klientów. Z uwagi na wysokie walory techniczne, sprawdzą się jako drzwi wejściowe do obiektów jednorodzinnych oraz jako drzwi zewnętrze w budownictwie wielorodzinnym (blokach mieszkalnych).

Drzwi zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, gwarantując wytrzymałość i wieloletnie użytkowanie. Są odporne na czynniki atmosferyczne oraz nadmierną wilgoć. Charakteryzują się dobrą izolacją akustyczną – doskonale tłumią hałasy dobiegające z zewnątrz oraz dobiegające z wnętrza lokalu.

Drzwi Antywłamaniowe typu StS- Eko spełniają nie tylko wysokie walory użytkowe. Wyróżniają się ciekawym designem. Połączenie klasyki z nowoczesnością sprawia, że wpiszą się w stylistykę każdego wnętrza. Są uniwersalne, dlatego przetrwają ducha czasu zmieniających się trendów. Dostępne w kilku wariantach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz model do własnych upodobań.

Jeżeli zależy Ci na solidnych drzwiach zewnętrznych, marka Juvent to gwarancja niezawodności. Dzięki modelowi Antywłamaniowe typu StS- Eko nie tylko uchronisz mieszkanie przed włamaniem, ale będziesz zadowolony z jego walorów estetycznych. Już teraz skontaktuj się z nami, by uzyskać atrakcyjne rabaty i skorzystać z korzystnej oferty transportu oraz montażu.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów