Vintage Classic- Kasztan Tawny 5537

Krono Original

Cena

50,04 zł/m2 8% VAT
56,99 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

30 Lat
Autentyczny wygląd ręcznie struganej deski. Styl vintage jest nie tylko zgodny z aktualnymi trendami, ale też wprowadzi do Twojego domu szczególną atmosferę. Kolekcja Viantage Classic Krono Original® jest doskonałą podstawą do ciekawego połączenia starego i nowego. Powierzchnia, która zdaje się być ręcznie strugana, nadaje podłodze solidnej, nieskomplikowanej elegancji. Ale nie tylko nowe i stare tworzy doskonałe połączenie – takie połączenie stanowią również kolekcje Vintage Classic i Vintage Narrow, które można układać naprzemiennie, tworząc prawdziwie indywidualny wygląd.
Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Krono Original
Koleckja Vintage Classic
Kod 5537
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1285x192 mm
Grubość 10 mm
Fuga 4V
Opakowanie 1,73 m2
Montaż na ogrzewanie podłogowe Tak

Informacje dodatkowe

  • Efekt ręcznie heblowanej deski

 

Panele podłogowe producenta Krono Original to gwarancja najwyższej jakości oraz niezawodności w atrakcyjnej cenie. Kasztan Tawny to produkt, który wyróżnia się estetyką, wytrzymałością oraz łatwością utrzymania czystości. Panele świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach o średnim natężeniu ruchu, dzięki odpowiednio wysokiej klasie ścieralności. Dlatego są w stanie zachować swoje walory estetyczne przez długi czas.

Panele podłogowe Kasztan Tawny to gwarancja szybkiego montażu i demontażu.

Kasztan Tawny wyróżnia się ciekawą kolorystyką oraz eleganckim wykończeniem. Świetnie nadają się do każdego pomieszczenia, dodając wnętrzom stylowości i podkreślając ich wyjątkowy charakter.

Panele podłogowe tego producenta to doskonała alternatywa podłóg drewnianych. Dzięki większej odporności na zarysowania, wyróżniają się długim okresem użytkowania. Doskonale sprawdzają się pod ogrzewanie podłogowe, gwarantując jeszcze większą przyjemność podczas chodzenia bosą stopą. Produkt został objęty 25-letnią gwarancją producenta, dlatego nic nie ryzykujesz.

Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości paneli podłogowych, Kasztan Tawny spełni Twoje oczekiwania.

Już teraz zamów je w sklepie todom.pl, aby skorzystać z darmowego transportu. Zamówione produkty otrzymasz najpóźniej w ciągu 10 dni pod wskazany adres. Kupując panele podłogowe Kasztan Tawny możesz skorzystać z precyzyjnego i fachowego pomiaru oraz montażu. Dzięki temu będziesz mieć pewność profesjonalnie położonej podłogi, która stanie się ozdobą każdego pomieszczenia.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów