Trendtime 2 – Jesion Kontrast – 1473830

Parador

Cena

120,35 zł/m2 8% VAT
137,07 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Bogata paleta produktów w segmencie Premium Trendtime zapewnia różnorodność wzorów  i formatów na najwyższym poziomie i umożliwia nowoczesną aranżacje wnętrza z uwzględnieniem panujących trendów.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Parador
Kolekcja Trendtime 2
Kod 1473830
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 850x95 mm
Grubość 8 mm
Fuga 4V
Opakowanie 2,1 m2
Montaż na ogrzewanie podłogowe Tak
Powłoka antystatyczna Tak

Informacje dodatkowe

Podstawowe parametry:

 • Klasa ścieralności – AC4
 • Klasa użyteczności – 32
 • Rozmiar: 850x95x8mm
 • Pakowanie: 2,1m2
 • 4-stronna fuga V
 • Gwarancja dla użytkownika prywatnego: 25 lat
 • Gwarancja dla użytkownika publicznego: 5 lat
 • Impregnacja wszystkich krawędzi
 • System „klik”
 • Dostosowane do montażu na ogrzewaniu podłogowym
 • Powłoka antystatyczna

 

Panele podłogowe producenta Parador to gwarancja najwyższej jakości oraz niezawodności.  Jesion Kontrast to produkt, który wyróżnia się estetyką, wytrzymałością oraz łatwością utrzymania czystości. Panele świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach o średnim natężeniu ruchu, dzięki odpowiednio wysokiej klasie ścieralności. Dlatego są w stanie zachować swoje walory estetyczne przez długi czas.

Panele podłogowe  Jesion Kontrast to gwarancja szybkiego montażu i demontażu. Dzięki systemowi łączenia, wcale nie trzeba być wybitnym fachowcem – z łatwością ułożysz panele samodzielnie.

Jesion Kontrast wyróżnia się ciekawą kolorystyką oraz eleganckim wykończeniem. Świetnie nadają się do każdego pomieszczenia, dodając wnętrzom stylowości i podkreślając ich wyjątkowy charakter.

Panele podłogowe tego producenta to doskonała alternatywa podłóg drewnianych. Dzięki większej odporności na zarysowania, wyróżniają się długim okresem użytkowania. Doskonale sprawdzają się pod ogrzewanie podłogowe, gwarantując jeszcze większą przyjemność podczas chodzenia bosą stopą. Produkt został objęty 25-letnią gwarancją producenta, dlatego nic nie ryzykujesz.

Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości paneli podłogowych, Jesion Kontrast spełni Twoje oczekiwania.

Już teraz zamów je w sklepie todom.pl, aby skorzystać z darmowego transportu. Zamówione produkty otrzymasz najpóźniej w ciągu 10 dni pod wskazany adres. Kupując panele podłogowe  Jesion Kontrast możesz skorzystać z precyzyjnego i fachowego pomiaru oraz montażu. Dzięki temu będziesz mieć pewność profesjonalnie położonej podłogi, która stanie się ozdobą każdego pomieszczenia.

 

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów