Sublime Vario- Dab Alpejski 8199

Krono Original

Cena

40,38 zł/m2 8% VAT
45,99 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Wygląd prawdziwych desek.

Podłogi z kolekcji Sublime Vario w pełni oddają walory naturalnego drewna – ciekawe wzornictwo oraz oryginalny efekt powierzchni, dzięki strukturze Heliochrome bądź strukturze Rustic Finish. Każda deska podkreślona dodatkowo czterostronnym frezem, oddaje autentyczny wygląd i charakter naturalnych desek. Jednak w przeciwieństwie do nich, podłoga Sublime Vario jest wyjątkowo łatwa w montażu i utrzymaniu.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Krono Original
Kolekcja Sublime Vario
Kod 8199
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1285x192 mm
Grubość 10 mm
Fuga 4V
Opakowanie 1,73 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

  • Odpowiednie do pomieszczeń domowych o wysokim stopniu użytkowania oraz do pomieszczeń użytku publicznego o średnim natężeniu ruchu.
  • Matowa powierzchnia z połyskującymi porami drewna w strukturze Heliochrome
  • 1clic2go – Szybko. Łatwo. Pewnie. Słyszalne „kliknięcie” podczas łączenia paneli
  • Wyjątkowo stabilne dzięki grubości deski

 

Panele podłogowe producenta Krono Original to gwarancja najwyższej jakości oraz niezawodności w atrakcyjnej cenie. Dąb Alpejski to produkt, który wyróżnia się estetyką, wytrzymałością oraz łatwością utrzymania czystości. Panele świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach o średnim natężeniu ruchu, dzięki odpowiednio wysokiej klasie ścieralności. Dlatego są w stanie zachować swoje walory estetyczne przez długi czas.

Panele podłogowe Dąb Alpejski to gwarancja szybkiego montażu i demontażu.

Dąb Alpejski wyróżnia się ciekawą kolorystyką oraz eleganckim wykończeniem. Świetnie nadają się do każdego pomieszczenia, dodając wnętrzom stylowości i podkreślając ich wyjątkowy charakter.

Panele podłogowe tego producenta to doskonała alternatywa podłóg drewnianych. Dzięki większej odporności na zarysowania, wyróżniają się długim okresem użytkowania. Doskonale sprawdzają się pod ogrzewanie podłogowe, gwarantując jeszcze większą przyjemność podczas chodzenia bosą stopą. Produkt został objęty 25-letnią gwarancją producenta, dlatego nic nie ryzykujesz.

Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości paneli podłogowych, Dąb Alpejski spełni Twoje oczekiwania.

Już teraz zamów je w sklepie todom.pl, aby skorzystać z darmowego transportu. Zamówione produkty otrzymasz najpóźniej w ciągu 10 dni pod wskazany adres. Kupując panele podłogowe Dąb Alpejski możesz skorzystać z precyzyjnego i fachowego pomiaru oraz montażu. Dzięki temu będziesz mieć pewność profesjonalnie położonej podłogi, która stanie się ozdobą każdego pomieszczenia.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Zobacz również

Opinie klientów