Sempre Lux W03A

Pol- Skone

Cena

896,40 szt 8% VAT
1.020,90 szt 23% VAT

Gwarancja

KONSTRUKCJA SKRZYDŁA
– system przylgowy
– ramiak drewniany obłożony dwiema gładkimi płytami HDF pokryty powierzchnią fornirowaną
– panele usłojenie poziome

Zamów darmową wycenę

Informacje

Dostępne kolory

Jasny Dąb
Limba
Dąb Rustikal
Klon
Dąb Europejski
Grafit
Marrone
Nero
Ciemny Orzech
Jasny Orzech
Cappucino
Mokka
Teak

Informacje dodatkowe

SZKLENIE
– wymiennie: biały mat, brąz mat, grafit satyna (patrz tabelka szklenia)
WYPOSAŻENIE STANDARDOWE
– zamek jednopunktowy, wpuszczany rozstaw 72 mm, na klucz (WK), na wkładkę (WB), lub do blokady łazienkowej (WC)
– zawiasy: drzwi (komplet: skrzydło z ościeżnicą drewnianą lub DIN) – czopowe wkręcane regulowane; skrzydła (do standardowych futryn metalowych) – czopowe wkręcane („60”, „70”, „80” – 2 szt., „90” – 3 szt.)
WYMIARY SKRZYDEŁ
– jednoskrzydłowe: „60”; „70”; „80”; „90”
– dwuskrzydłowe: „60”+„60”; „60”+„70”; „60”+„80”; „60”+„90”; „70”+„70”; „70”+„80”; „70”+„90”; „80”+„80”; „80”+„90”; „90”+„90”

 

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

 

-bez dopłaty: zamek na wkładkę oraz do blokady łazienkowej
dopłata do ceny wybranego modelu
– maksymalne fabryczne skrócenie drzwi o 60 mm +20%
– skrzydło o nietypowej głębokości przylgi min. 20 mm +30%
– trzeci zawias w skrzydle („60”, „70”, „80”)
– system przesuwny do zabudowy, naścienny, premium
– dodatkowe akcesoria: osłonki na zawiasy, tuleje wentylacyjne (TK5; TN1-TN5), podcięcie wentylacyjne (tylko „80”; „90”)
– klamki

 

 

 

Odpowiednio dobrane drzwi wewnętrzne nie tylko służą zapewnieniu intymności oraz właściwych parametrów akustycznych. Stanowią także ważne dopełnienie aranżacji wnętrza. Dlatego warto postawić na sprawdzone rozwiązania, które będą jednocześnie elementem dekoracyjnym każdego pomieszczenia. Drzwi Sempre Lux od Pol- Skone to świetny wybór, który zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów. Wykonane z wysokiej jakości materiałów są gwarancją niezawodności, trwałości oraz najwyższych walorów estetycznych.

 

Skrzydło drzwi Sempre Lux wykonane jest w systemie przylgowym. Posiada ramiak obłożony dwiema płytami Sempre Lux. Na wyposażeniu standardowym znajduje się zamek jednopunktowy wpuszczany o rozstawie 72 mm – na klucz, na wkładkę lub do blokady łazienkowej. W komplecie znajdują się także zawiasy.  Standardowe rozmiary sprawiają, że produkt będzie pasował właściwie do każdego pomieszczenia. Na życzenie można także wykonać otwory wentylacyjne (na potrzeby drzwi łazienkowych).

 

Sempre Lux to drzwi wyróżniające się ciekawym wzornictwem, doskonale komponującym się zarówno z aranżacją w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Kilka wariantów kolorystycznych pozwala dobrać produkt zgodnie z oczekiwaniami. Ponadto za dodatkową opłatą można zamówić drzwi w wersji systemu przesuwnego do zabudowy albo naściennego.

 

Drzwi Sempre Lux to idealne propozycja dla osób poszukujących eleganckich i wytrzymałych drzwi w atrakcyjnej cenie. Postaw na sprawdzone rozwiązania, już teraz zamawiając eleganckie drzwi do swoich wnętrz. A jeśli chcesz mieć pewność profesjonalnej montażu, zamów dodatkową usługę.

 

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów