Rustic- Wiosenny orzech biały RIC 1426

Quick-Step

Cena

87,76 zł/m2 8% VAT
99,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Wiosenny orzech biały  to linia laminowanych desek podłogowych, które należą do unikalnej kolekcji podłóg Rustic. Piękno w wyjątkowym wydaniu, o jakie trudno z użyciem jakichkolwiek innych desek. Doskonałe uzupełnienie tradycyjnych aranżacji, które na myśl przywodzą ducha dawnych czasów. Głębia barwy, miejscami sprawiającej wrażenie zatartej. Klasyka, gust i smak, który na stałe winien wpisać się w aranżację każdego wnętrza, nie tylko tradycyjnego.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Rustic
Kod RIC 1426
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1200 x 123 mm
Grubość 8 mm
Fuga Rowek oryginalny
Opakowanie 1,777 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Wiosenny orzech biały  to klasyka, która zachwyci najbardziej wymagające gusta. Deski o idealnej długości i szerokości dają wrażenie większej przestrzeni. Ukosowane krawędzie i bardzo naturalna faktura laminatu uwydatnia charakter cudownego drewna. Nie sposób od niego oderwać oczu i powstrzymać się od chęci poznania tej struktury pod palcami.

Wiosenny orzech biały to charakterystyczny wygląd wpisujący się z powodzeniem w każdą aranżację. Gustowny i dający wrażenie nutki luksusu, lecz w subtelnym wydaniu. Prosty i szybki montaż pozwala w krótkim czasie ułożyć całą podłogę, a znacznie dłużej cieszyć się jej niepowtarzalnym wymiarem.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów