Rustic- Orzech pacyfik RIC 1415

Quick-Step

Cena

87,76 zł/m2 8% VAT
99,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Wyjątkowe panele Orzech pacyfik Laminat – RIC1415 tworzące ciemną podłogę z odcieniami delikatnego blasku orzecha i wyraźnie odznaczonymi słojami zaspokoi nawet najbardziej wymagającego klienta.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Rustic
Kod RIC 1415
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1200 x 123 mm
Grubość 8 mm
Fuga Rowek oryginalny
Opakowanie 1,777 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Za piękno paneli Orzech pacyfik Laminat – RIC1415 przemawia ich wytrzymałość pod względem zabezpieczenia przeciw urazom technicznym takim jak odkształcenia, wgniecenia czy zarysowania. Nie zostaną nawet najmniejsze ślady po takich zdarzeniach jak wynik kontaktu z butami na wysokich obcasach, przesuwanie ciężkich przedmiotów i inne czynności związane z codziennym życiem.

Kolejną zaletą jest odporność na działanie promieni UV, dzięki czemu nie zmienią one swej barwy i nie powstaną żadne przebarwienia nawet z upływem wielu lat. Powłoka antystatyczna na panelach Orzech pacyfik Laminat – RIC1415 zapewni długi czas utrzymania czystości ze względu na wolniejsze opadanie kurzu, tym bardziej, że montowane są po przez zatrzask, co sprawia, iż nie powstają żadne szczeliny. Powierzchnia o cechach antypoślizgowych dodatkowo podniesie poziom bezpieczeństwa dla wszystkich przebywających zmniejszając ryzyko wypadkom związanych z upadku.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów