Rustic- Naturalny orzech biały RIC 1424

Quick-Step

Cena

87,76 zł/m2 8% VAT
99,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Panele, które idealnie wyrażą charakter Państwa mieszkania. Żywy, gęsty i dynamiczny obieg słojów i sęków wprowadzi powiew świeżości i przykuje wzrok nie jednego gościa w Państwa domu. Doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy pragną mieć namiastkę prawdziwej i naturalnej podłogi w swoim domu. Ich rysy i swobodne żłobienia do złudzenia przypominają strukturę prawdziwego drzewa.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Rustic
Kod RIC 1424
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1200 x 123 mm
Grubość 8 mm
Fuga Rowek oryginalny
Opakowanie 1,777 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Laminowane panele Naturalny Orzech biały z kolekcji Rustic to oryginalne podłoże dla oryginalnych wnętrz. Panele te łatwo dopasują się do wnętrza – mogą być wykorzystane zarówno w kreatywnych pomieszczeniach, realizowanych z pomysłem, jak i tych stonowanych i tradycyjnych.

Jednak wysokie walory estetyczne i niebanalna prezencja to nie koniec listy zalet paneli Naturalny Orzech biały. Odporne na zabrudzenia i ubytki, długotrwałe działanie światła słonecznego oraz wilgoć, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dlatego najwyższy czas zamienić smutne wnętrza bez wyrazu na eleganckie podłogi, które będą wizytówką Państwa domu.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów