Rustic- Dąb bielony naturalny RIC 1498

Quick-Step

Cena

87,76 zł/m2 8% VAT
99,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Dąb bielony naturalny to linia laminowanych desek podłogowych z kolekcji Rustic. Tym deskom zdecydowanie nie można odebrać charakteru i wyrazistości. Zadowalają przede wszystkim właścicieli pomieszczeń urządzonych w typowo rustykalnym stylu, ale z powodzeniem znajdą swoje miejsce w każdym innym pomieszczeniu. Wyważona długość oraz szerokość, ukosowane krawędzie w niezwykły sposób nie tylko prezentują strukturę drewna, ale również dodają przestrzeni.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Rustic
Kod RIC 1498
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1200 x 123 mm
Grubość 8 mm
Fuga Rowek oryginalny
Opakowanie 1,777 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Dąb bielony naturalny to deski sprawdzające się w pomieszczeniach małych, którym potrzeba optycznego powiększenia. W dużych salonowych przestrzeniach, dają wrażenie wyrazistości i podkreślają to co najpiękniejsze. To bardzo naturalny wygląd i wyjątkowo wyraźna faktura powierzchni jak z prawdziwej deski dębowej.

Dąb bielony naturalny dodaje klimatu i uroku. Tworzy przyjazną atmosferę, nie dominując nad aranżacją, lecz będąc jej doskonałym dopełnieniem. Instalacja całej podłogi zajmuje zdecydowanie mniej czasu niż radość, jaką daje jej użytkowanie.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów