Rustic- Dąb bielony jasny RIC 1497

Quick-Step

Cena

87,76 zł/m2 8% VAT
99,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Panele Dąb bielony jasny Laminat – RIC1497 to połączenie jasnej podłogi z wyrazistymi ciemnymi słojami nadającymi w pewnym sensie abstrakcyjnego charakteru całej aranżacji.

 

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Rustic
Kod RIC 1497
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1200 x 123 mm
Grubość 8 mm
Fuga Rowek oryginalny
Opakowanie 1,777 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Bezpieczeństwo gwarantuje powierzchnia antypoślizgowa. Dodatkowo zabezpieczona przed wpływem promieni UV, co prowadzi do niezmiennej idealnej barwy paneli Dąb bielony jasny Laminat – RIC1497 przez długie lata. Powłoka antystatyczna ułatwia utrzymanie czystości po przez nieprzyciąganie do siebie kurzu jak również montaż samych paneli zatrzaskowy wręcz eliminuje powstawanie jakichkolwiek szczelin.

Za wytrzymałość podłogi stworzonej za pomocą paneli laminowanych Dąb bielony jasny Laminat – RIC1497 odpowiada również jej cechy techniczne a mianowicie odporność na takie zdarzenia jak przesuwanie mebli, spadające przypadkowo przedmioty czy kontakt z butami na wysokich obcasach. Nie doprowadzą one do powstania takich uszczerbków jak zadrapania, zarysowania czy nawet wgniecenia, co potwierdza gwarancja wydawana przez samego producenta.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów