Rustic- Dąb bielony brązowy RIC 1429

Quick-Step

Cena

87,76 zł/m2 8% VAT
99,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Eleganckie, tradycyjne i stylowe pomieszczenia to miejsca, w których Dąb bielony brązowy RIC 1429 sprawdza się najlepiej. Panele te cechuje swobodny układ słojów i lekko porysowana warstwa wzoru, dzięki czemu panele te sprawiają wrażenie naturalnej, prawdziwej deski drewnianej.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Rustic
Kod RIC 1429
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1200 x 123 mm
Grubość 8 mm
Fuga Rowek oryginalny
Opakowanie 1,777 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Powierzchnia Dąb bielony brązowy RIC 1429, o żywym, brązowym kolorze uzupełnionym białymi przebłyskami, bardzo dobrze sprawdza się zarówno w dużych powierzchniach, spotykanych często w biurach oraz pomieszczeniach użytku publicznego, jak i w domowym zaciszu, o niewielkich wymiarach. Ponadto, pasują do każdej, nawet najbardziej pomysłowej aranżacji.

Panele Dąb bielony brązowy RIC 1429 są bardzo łatwe w oczyszczaniu. Nie wymagają czasochłonnej pielęgnacji, a regularnie konserwowane, zachowują swoje walory przez długi czas. Dzięki swojej strukturze, montaż desek jest łatwy i szybki, nawet w trudno dostępnych powierzchniach. Dąb bielony brązowy RIC 1429 to panele na lata, które idealnie skomponują się z Państwa wnętrzem.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów