Rustic- Amerykański orzech biały RIC 1427

Quick-Step

Cena

87,76 zł/m2 8% VAT
99,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Amerykański orzech biały to przepiękna głęboka barwa jaką można się cieszyć decydując się właśnie na tę linię laminowanych desek podłogowych. Należące do kolekcji Rustic zachwycają w całej swojej okazałości. Idealna długość i szerokość desek, które w małych pomieszczeniach dodają przestrzeni. Do tego maksymalnie naturalny wygląd, niemożliwy do uzyskania w jakikolwiek inny sposób. Faktura niczym naturalna drewniana deska, która zostaje również podkreślona dzięki ukosowanym krawędziom.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Rustic
Kod RIC 1427
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1200 x 123 mm
Grubość 8 mm
Fuga Rowek oryginalny
Opakowanie 1,777 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Amerykański orzech biały sprawdza się przede wszystkim we wnętrzach rustykalnych, tradycyjnych. Jest ich dopełnieniem i dodaje klimatu, a także uroku. Z powodzeniem nada wyrazu wnętrzom prostym i minimalistycznym, którym potrzeba dodać kontrastu i smaczku. To piękna, głęboka barwa, która urzeka już od pierwszego zetknięcia się z nią.

Amerykański orzech biały gwarantuje czystą przyjemność z układania tej podłogi, nawet w najtrudniejszych zakamarkach. Szybka i prosta instalacja, by móc cieszyć się wyjątkowym wymiarem podłóg.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów