Porta Vector E i podłoga Pergo

Na powyższych zdjęciach uwieczniona została bardzo ciekawa realizacja. Można zauważyć tu świetne połączenie kolorów, harmonie między każdym elementem  tego wnętrza.

Drzwi wyprodukowała firma Porta i należą one do kolekcji Vector. Podłoga została ułożona z paneli firmy Pergo.

O firmie Porta:

Porta jest jednym z najbardziej znanych na polskim i nie tylko rynku producentów z branży stolarki budowlanej, oferującym szeroki wybór drzwi. Na ofertę składają się drzwi wewnątrz klatkowe, wejściowe wewnętrzne, wejściowe zewnętrzne i techniczne. Produkty sygnowane przez firmę Porta cenione są dzięki bardzo wysokiej jakości wykonania, funkcjonalności oraz doskonałej estetyce.

O firmie Pergo:

Pergo to jeden ze światowych liderów w produkcji podłóg laminowanych o ugruntowanej pozycji zarówno na rynku europejskim, jak i w Ameryce Północnej. Firma ceniona jest zarówno przez klientów, jak i przez ekspertów w zakresie aranżacji i wykańczania wnętrz za niepowtarzalny design oferowanych paneli, ich innowacyjną konstrukcję, trwałość oraz łatwość montażu.

Pergo oferuje laminowane panele idealne zarówno do wnętrz domów, jak i przestrzeni komercyjnych (biur, restauracji), dbając o stałe poszerzanie oferty o nowe wzory oraz o nieustanne unowocześnianie technologii produkcji laminowanych podłóg.