Drzwi dwuskrzydłowe Lagrus

Widoczne Drzwi wykonane zostały przez firmę Lagrus. Zamontowany model to Classic C4 w wersji dwuskrzydłowej.

Lagrus to renomowana marka drzwi wewnętrznych, ceniona przez fachowców, jak i klientów w całej Polsce. Produkty doceniane są za umiejętne łączenie nowoczesnego wzornictwa z tradycyjnymi technikami stolarskimi, bardzo wysoką jakością wykonania, jak również przystępnymi cenami. Drzwi produkowane są przez firmę Decoplast z Mińska Mazowieckiego.

Decoplast powstał ponad dziesięć lat temu i od początku skupiał swoją działalność ba branży stolarsko-wykończeniowej. Poza szerokim wyborem drzwi wewnętrznych, na terenie dwóch nowoczesnych zakładów produkcyjnych (w Mińsku Mazowieckim oraz w Mrozach) tworzone są cokoły MDF lakierowane, jak również fronty fornirowane i bezuchwytowe. Firma proponuje również szeroki zakres profesjonalnych usług związanych z oferowanymi produktami takich, jak: cięcie i formatyzowanie płyt stolarskich, klejenie forniru na prasie, lakierowanie elementów fornirowanych oraz MDF, a także okleinowanie obrzeży.

Drzwi Lagrus – flagowy produkt firmy Decoplast – dostępne są w wielu liniach wzorniczych, które są zgodne z najnowszymi trendami w modzie wnętrzarskiej. Dostępne są różnorodne opcje kolorystyczne oraz rozmiary, a producent na życzenie klienta dokonać może modyfikacji konstrukcyjnych zgodnych z oczekiwaniami. W ofercie marki Largus znaleźć można zarówno linie standardowe, bardzo przystępne cenowo, a jednocześnie dobre jakościowo, jak również w wersji Premium – dla najbardziej wymagających.