Drzwi DRE Finea TOP 10

Realizacja ta przedstawia drzwi DRE zamontowane w prywatnym przedsiębiorstwie, a mianowicie w pomieszczeniach biurowych. Widoczne skrzydło to Finea TOP 10 w kolorze dąb szary ryfla.

Dre to polska firma zajmująca się dostarczaniem artykułów dla branży meblarskiej. W ofercie dostępne są fronty meblowe, listwy, jak również profile. Klientowi detalicznemu Dre kojarzy się przede wszystkim z produkcją drzwi wewnętrznych o nietuzinkowym i bardzo bogatym wzornictwie, które wpisuje się w gusta każdego.

Firma powstała w 1991 roku i w ciągu niemal 25 lat obecności na rynku wywalczyła sobie pozycję jednego z liderów wśród producentów drzwi na polskim rynku. Jej siedziba, jak i nowoczesny zakład produkcyjny, wyposażony w profesjonalne maszyny najlepszej jakości znajdują się w Elblągu, a produkty dostępne są na terenie całego kraju.

Dre oferuje niezwykle szeroki wybór drzwi wewnętrznych, tworzonych w oparciu o innowacyjne metody produkcyjne. Są one zarazem bardzo dobre pod względem jakości, ciekawe wizualnie i dostępne w korzystnych cenach. Te cechy zaś nieustannie wzbudzają zaufanie klientów, którzy coraz chętniej sięgają po rozwiązania tej marki.