Drzwi Asilo Pertini 6

Realizacja przedstawia drzwi firmy Asilo, model Pertini 6.

Asilo to uznana na polskim i zagranicznym rynku marka drzwi fornirowanych do zastosowań wewnątrz budynku. Doskonałe wyważenie między funkcjonalnością, jakością, estetyką a ceną sprawiają, że produkty cieszą się one niesłabnącą popularnością wśród klientów oraz dobrą opinią wśród fachowców z branży budowlanej.

Drzwi Asilo produkowane są przez Entera z Pruszcza Gdańskiego. Firma istnieje już od ponad 20 lat, nieustannie doskonaląc stosowane rozwiązania technologiczne. Na pierwszym miejscu w projektach stawiana jest wartość użytkowa produktów, dzięki czemu klienci wybierający markę Asilo liczyć mogą na bardzo komfortowe i pragmatyczne rozwiązania, ułatwiające codzienne korzystanie z oferowanych przez nią drzwi.

Wszystkie drzwi marki wyróżniają się bardzo solidną i wytrzymałą na uszkodzenia mechaniczne konstrukcją, doskonałą izolacją akustyczną, a także elegancką okleiną – przyjemną w dotyku (bez ostrych kantów) i dla oka. Dodatkowym atutem jest fakt, iż producent – w przeciwieństwie do wielu innych- w standardzie montuje zamek magnetyczny, pozwalający na bezgłośne zamykanie drzwi.

Jeśli chodzi o design, Asilo oferuje aż 20 różnych fornirów wysokiej jakości – o ciekawych, modnych i bardzo uniwersalnych wzorach, jak również 5 kolorów drzwi malowanych. Tak bogata kolorystyka umożliwia każdemu klientowi dopasowanie odpowiedniego dla siebie produktu.

W ofercie firmy znaleźć można takie typy drzwi jak:

* pełne,

* ramiakowe,

* z przeszkleniem – do pokojów dziennych, sypialni, czy łazienek,

* całoszklane – dla firm i domów oraz mieszkań o nowoczesnej stylistyce,

* systemy przesuwne – pozwalające zaoszczędzić miejsce i dające ciekawy efekt wizualny.

Każdy z 40 dostępnych wariantów w ofercie zamówić można zarówno w wersji z naturalną okleiną (wybierając spośród 20 atrakcyjnych i gustownych odcieni) lub też malowanej. Klient ma możliwość wyboru odpowiadającego mu rozmiaru (standardowe to 70, 80 oraz 90 cm szerokości), układu (drzwi lewe i prawe), jak i zamówienia dodatkowych opcji takich jak np. ukrycie zawiasów czy też podfryzowanie wentylacyjne, jak również dodatkowego, większego wymiaru. Dodatkowo w ofercie znaleźć można pasujące do drzwi ościeżnice.