Drzwi Asilo Pertini 6 wraz z podłogą Parador

Powyższa realizacja przedstawia, montaż drzwi fornirowanych Asilo Pertini 6 oraz podłogi niemieckiej firmy Paradora.

O firmie Asilo:

Asilo to uznana na polskim i zagranicznym rynku marka drzwi fornirowanych do zastosowań wewnątrz budynku. Doskonałe wyważenie między funkcjonalnością, jakością, estetyką a ceną sprawiają, że produkty cieszą się one niesłabnącą popularnością wśród klientów oraz dobrą opinią wśród fachowców z branży budowlanej.

Drzwi Asilo produkowane są przez Entera z Pruszcza Gdańskiego. Firma istnieje już od ponad 20 lat, nieustannie doskonaląc stosowane rozwiązania technologiczne. Na pierwszym miejscu w projektach stawiana jest wartość użytkowa produktów, dzięki czemu klienci wybierający markę Asilo liczyć mogą na bardzo komfortowe i pragmatyczne rozwiązania, ułatwiające codzienne korzystanie z oferowanych przez nią drzwi.

O firmie Parador:

Parador to niemiecki producent drewnianych podłóg – laminowanych, naturalnych oraz trójwarstwowych parkietów, jak również paneli ściennych, czy sufitowych. Firma ceniona jest od lat za innowacyjne podejście, proste w montażu i solidne rozwiązania do zastosowań domowych i nie tylko oraz interesujący design wszystkich oferowanych produktów.

Firma powstała w 1977 roku w niemieckim mieście Coesfeld, które do dziś jest jej główną siedzibą. Tam również znajduje się największy zakład produkcyjny Parador. Dwa pozostałe znajdują się w Gussing i Frauental – na terenie Niemiec oraz Austrii. Proces wytwarzania laminowanych podłóg, parkietu, czy też desek podłogowych jest bardzo nowoczesny i oparty o w pełni zautomatyzowaną i sterowaną komputerową linię produkcyjną. Parador jest producentem odpowiedzialnym społecznie i ekologicznie, przez co wszystkie oferowane rozwiązania są przyjazne środowisku naturalnemu i konsumentom.