Drzwi DRE Piano

Zamontowane w tym mieszkaniu drzwi to model Piano 9 firmy DRE.

Dre to polska firma zajmująca się dostarczaniem artykułów dla branży meblarskiej. W ofercie dostępne są fronty meblowe, listwy, jak również profile. Klientowi detalicznemu Dre kojarzy się przede wszystkim z produkcją drzwi wewnętrznych o nietuzinkowym i bardzo bogatym wzornictwie, które wpisuje się w gusta każdego.

Firma powstała w 1991 roku i w ciągu niemal 25 lat obecności na rynku wywalczyła sobie pozycję jednego z liderów wśród producentów drzwi na polskim rynku. Jej siedziba, jak i nowoczesny zakład produkcyjny, wyposażony w profesjonalne maszyny najlepszej jakości znajdują się w Elblągu, a produkty dostępne są na terenie całego kraju.

Dre oferuje niezwykle szeroki wybór drzwi wewnętrznych, tworzonych w oparciu o innowacyjne metody produkcyjne. Są one zarazem bardzo dobre pod względem jakości, ciekawe wizualnie i dostępne w korzystnych cenach. Te cechy zaś nieustannie wzbudzają zaufanie klientów, którzy coraz chętniej sięgają po rozwiązania tej marki.

Firma poszczycić się może ponad 200 modelami drzwi różnego rodzaju – dostępnych w wielu kolorach i wzorach spójnych z najnowszymi trendami w świecie projektowania wnętrz. Pomiędzy bogatym wyborem produktów wykonywanych przede wszystkim w oparciu o dobrej jakości gatunki drewna, jak i płyty MDF i inne popularne materiały znaleźć można pasujące do każdego wystroju i stylistyki domu, mieszkania, czy też biura. Wszystkie zaś wykonane są z najwyższej jakości materiałów, przez co odznaczają się bardzo dużą solidnością oraz trwałością na lata.