Białe Drzwi

Nasza kolejna realizacja był montaż białych drzwi. Na zamieszczonych zdjęciach widać drzwi polskiego producenta Pol-Skone. Skrzydło to nazywa się Astor w wersji 00.

Pol-Skone to polska firma działająca w branży stolarki meblowej. Spółka powstała w 1990 roku, stopniowo zdobywając pozycję jednego z liderów polskiego i zagranicznego rynku. Specjalnością Pol-Skone jest produkcja wysokiej jakości: drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, drewnianych okien, ościeżnic, listew drzwiowych, jak i przypodłogowych, a także okiennic oraz futryn, które cechuje najwyższa jakość i ciekawe wzornictwo.

Wszystkie oferowane przez Pol-Skone produkty powstają wyłącznie w Polsce – na terenie trzech w pełni skomputeryzowanych i bardzo nowoczesnych zakładach produkcyjnych. Mieszczą się one w Lublinie, Biłgoraju oraz Niemcach – łącznie zatrudnionych jest tutaj ponad 900 pracowników.

Wszystkie produkty oferowane przez Pol-skone powstają z polskiego drewna, pozyskiwanego bez szkody dla środowiska naturalnego. Firma prezentuje ekologiczną postawę i jako jedna z nielicznych na polskim rynku dysponuje certyfikatem FSC, potwierdzającym odpowiednie zarządzanie gospodarką leśną. Dodatkowo pochwalić się może również wyróżnieniem „Zielona Marka”.

Zapraszamy do naszego salonu w celu zapoznania się z ofertą firmy Pol- Skone.