Podłoga Kronopol Aroma Dąb Jaśminowy

Powyższa realizacja to podłoga na której został położony panel podłogowy firmy Kronopol. Panel pochodzi z kolekcji Aroma i jest w kolorze Dąb Jaśminowy.

Dekor ten charakteryzuje się  subtelnością i delikatnością jaśminu połączonym harmonijnym i wyrazistym dębem. Kolor ten nada każdemu wnętrzu niepowtarzalny klimat.

Misja firmy Kronopol:

Podstawą filozofii Firmy Kronopol jest przekonanie, że prawdziwie użyteczne dla człowieka są tylko produkty przyjazne i bezpieczne dla środowiska. Ponieważ dbałość o środowisko jest jednym z najważniejszych elementów polityki firmy, inwestycjom produkcyjnym towarzyszą także inwestycje w jego ochronę.

O firmie Kronopol:

Firma Kronopol Sp. z o.o. w Żarach jest światowej klasy, wiodącym producentem materiałów drewnopochodnych.Kronopol powstał w 1994 r. Aktualna oferta obejmuje produkty drewnopochodne przeznaczone dla trzech branż – meblarskiej, budowlanej i wykończeniowej. Żarski Kronopol produkuje łącznie ponad 1,5 mln m3 różnego rodzaju płyt drewnopochodnych rocznie oraz eksportuje wyroby do 50 krajów na wszystkich kontynentach.Produkty Firmy Kronopol wyróżniają się trwałością, jak również posiadają bogate walory estetyczne. Szeroki wybór asortymentu w różnych branżach pozwala na stworzenie wielu ciekawych i inspirujących aranżacji wnętrz i konstrukcji budowlanych.