Panel podłogowy laminowany czterostronnie fazowany

Realizacja przedstawia podłogę laminowaną Krono Orginal.

Krono Original to marka, której początki sięgają lat 80-tych ubiegłego stulecia. Wtedy to zaprezentowane zostały pierwsze innowacyjne panele podłogowe. Dziś firma Kronoflooring – spółka córka Kronospan Lampertswalde jest jednym z najbardziej uznanych na świecie producentów paneli podłogowych, jak również ściennych i sufitowych.

Unikalne wzornictwo, niezwykle wysoka jakość wszystkich oferowanych produktów oraz innowacyjne rozwiązania montażowe wyznaczają dla Kronoflooring pozycję lidera rynku. Panele linii Krono Original i innych znane są dziś w ponad osiemdziesięciu krajach świata i cieszą się bardzo wysokim uznaniem klientów oraz ekspertów w zakresie designu i wykańczania wnętrz. Firma stawia na nieustanny rozwój – zarówno w zakresie technologii tworzenia paneli, jak i nowych wzorów, które doskonale dopełnią wystroju każdego wnętrza.

Panele marki Krono Original powstają dziś przede wszystkim w Mielcu, w fabryce z największą i najbardziej nowoczesną na świecie linią do produkcji płyt MDF. Kronoflooring Mielec był wielokrotnie wyróżniany na polskim i międzynarodowym rynku, uzyskując m.in. nagrodę Quality International 2007 za najwyższą jakość produktów i działania projakościowe na polu zarządzania firmą. To wszystko daje Klientowi gwarancję satysfakcji z zakupu każdego oferowanego przez markę Krono Original panelu podłogowego i nie tylko.