Kupuję, polecam, zyskuję.

Doceniamy stałych klientów. Przystąp do naszego programu lojalnościowego, poleć zakupy w Todom.pl swoim znajomym, odbierz bon i wydaj go, na co tylko chcesz. Bez progów, skomplikowanych warunków i gwiazdek.

#dla klienta #jakość #atrakcyjne ceny

TO TYLKO 4 PROSTE KROKI

1 Icon-plank

Zrób zakupy w todom.pl

Każdy klient jest dla nas cenny, dlatego nie stosujemy żadnych progów. Kup podłogę, drzwi lub akcesoria za dowolną kwotę – to wystarczy, abyś przystąpił do naszego programu lojalnościowego.

2 Icon-hand

Odbierz kartę

Na start przyznamy Ci aż 5 kart lojalnościowych. Jedną zachowaj dla siebie, resztę przekaż znajomym. Twoja karta będzie opatrzona indywidualnym numerem klienta który pozwoli nam nagrodzić Cię za polecanie naszych usług.

3 Icon-plank

Poleć nas swoim znajomym

Dobrze znasz jakość todom.pl, dlatego polecając nas wyświadczysz swoim znajomym przysługę. Będą Ci wdzięczni, my także. Za polecenie otrzymasz od nas atrakcyjny prezent (szczegóły w regulaminie). Dodatkowo polecony klient, po okazaniu karty lojalnościowej, dostanie bon o wartości 20zł za każdy wydany 1000zł. Opłaca się podwójnie!

4 Icon-hand

Odbierz atrakcyjny bon

Jeśli Twoi znajomi zrobią zakupy za 1000 złotych, dostaniesz od nas bon o wartości 20 złotych do wydania w todom.pl. Kwotę tę można wielokrotnie mnożyć. Czyli: im więcej osób skorzysta z Twojego polecenia, tym więcej korzyści dla Ciebie. To proste.

O SZCZEGÓŁY ZAPYTAJ W NASZYM SALONIE

Doradcy w salonie Todom.pl przedstawią Ci wszystkie szczegóły naszego programu lojalnościowego. Po prostu zapytaj, przekonaj się, że warto, zrób zakupy i odbierz karty na miejscu. Wszystko zajmie Ci kilka minut. Czekamy na Ciebie.

Zapoznaj się z regulaminem

Skontaktuj się z nami!

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.