Świetlista biel czyni cuda.

O AUTORZE
Piotr Wydra
Specjalista ds. sprzedaży todom.pl

Rozświetl swoje mieszkanie za pomocą... podłogi.
Lśniąca czystością tafla białej podłogi – czy takie rozwiązanie nie sprawi, że pomieszczenie będzie powszechnie odbierane jako zimne, emanujące sterylnym chłodem i mało przytulne?

Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że właśnie tak będzie. W rzeczywistości jednak bardzo dużo zależeć będzie od drobnych szczegółów, które ostatecznie wpłyną na końcowy efekt. Chodzi tutaj na przykład o meble, różnego rodzaju pamiątki, bibeloty, dla których biała podłoga stanowić będzie znakomite tło.

Jasne podłogi coraz śmielej „wkraczają na salony”. Coraz więcej osób docenia ich niezwykłą uniwersalność. Ale sama podłoga to nie wszystko. Jeśli chcemy, by nasze mieszkanie naprawdę emanowało niezwykłym blaskiem i czystością, postarajmy się również o białe ściany i sufit oraz zastosujmy tam, gdzie to możliwe, gładkie powierzchnie i neutralne materiały.

 
Podsumowując, jeśli chcesz rozświetlić pomieszczenie i nadać mieszkaniu przestrzeni oraz powiększyć je wizualnie – biała podłoga spełni Twoje wymagania w stu procentach.