Perspective Wide 4mV- Kasztanowiec naturalny, deska UFW 1548

Quick-Step

Cena

105,32 zł/m2 8% VAT
119,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Kasztanowiec naturalny deska to laminowane deski podłogowe z kolekcji Perspective Wide, które chyba najlepiej oddają ich rustykalny charakter. Głębię barwy i piękno prawdziwego drewna.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Perspective Wide
Kod UFW 1548
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1380 x 190 mm
Grubość 9,5 mm
Fuga 4mV
Opakowanie 1,5732 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Dzięki znacznej szerokości desek udało się uzyskać zróżnicowanie kolorystyczne, które jest bardzo naturalne. Głębia kasztanowej barwy wprost zadziwia. W wydaniu z fakturą laminatu, który idealnie odzwierciedla naturalną drewnianą deskę, całość zyskuje na wyjątkowym wydaniu.

Kasztanowiec naturalny deska sprawdza się w pomieszczeniach o dowolnej aranżacji. Rustykalne wnętrza zyskają ostatni element układanki, który zwyczajnie dopełni całości. Klasyczne wnętrza staną się cieplejsze i bardziej klimatyczne. Kontrast we wnętrzu całkiem nowoczesnym, nada charakteru i niebywałej siły. Dodatkowo struktura niczym prawdziwe drewno daje wrażenie, iż w pomieszczeniu czuć zapach drzewa.

Te piękne wzory jakie znajdziemy w linii Kasztanowiec naturalny deska wyeksponowano w sposób niepowtarzalny, a prosty system montażu pozwala cieszyć się nawet z układania całej podłogi.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów