Perspective Wide 4mV- Kasztanowiec brązowy, deska UFW 1544

Quick-Step

Cena

105,32 zł/m2 8% VAT
119,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Zmysłowa jasnobrązowa podłoga jedynie dzięki panelom laminowanym Kasztanowiec brązowy. Deski tego typu zapewniają piękny i wytrzymały wygląd przez wiele lat. Mały powrót do tradycyjnych odcieni i wyraźnych słój na każdej desce idealnie wkomponuje się w całą aranżację pomieszczenia.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Perspective Wide
Kod UFW 1544
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1380 x 190 mm
Grubość 9,5 mm
Fuga 4mV
Opakowanie 1,5732 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Za piękno paneli odpowiada powłoka odporna na zachlapania jak i działanie promieni UV zmieniających z upływem czasu odcień i powodując przebarwienia.Czystość łatwiejsza w utrzymaniu dzięki antystatycznej strukturze nieprzyciągającej nieczystości. Dodatkowo między poszczególnymi elementami nie ma fug, szczelin i innych zakamarków, za co odpowiedzialny jest prosty montaż na zatrzask. Panele Kasztanowiec brązowy. pokryte są także antypoślizgową powloką gwarantującą bezpieczeństwo.

Wytrzymałość jest łatwa do sprawdzenia gdyż po stąpaniu butami na wysokich obcasach nie zostaną najmniejsze wgniecenia ani zarysowania. Odporne są również na działanie spadających przedmiotów o rożnej ciężkości, a także przemeblowanie czy przesuwanie innych przedmiotów. Panele Kasztanowiec brązowy. to dobry wybór, który zapewni zadowolenie klienta przez wiele lat.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów