Perspective Wide 4mV- Dąb wędzony ciemny, deska UFW 1540

Quick-Step

Cena

105,32 zł/m2 8% VAT
119,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Dąb wędzony ciemny deska to zróżnicowanie kolorystyczne, które uzyskano dzięki szerokim deskom. Ta linia laminowanych desek podłogowych należy do kolekcji Perspective Wide. Deski opatrzone rowkami dają wrażenie przestrzenności.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Perspective Wide
Kod UFW 1540
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1380 x 190 mm
Grubość 9,5 mm
Fuga 4mV
Opakowanie 1,5732 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Głębia barwy zachwyca i mimo, iż jest to ciemny odcień, z powodzeniem sprawdza się także w mniejszych pomieszczeniach, nie tylko na salonowych przestrzeniach.

Dąb wędzony ciemny deska to podkreślony charakteru naturalnego drewna. Struktura i faktura, która zachwyca. Jest wyrazista, lecz całość nie przytłacza i nie dominuje. Stanowi jedynie, a nawet aż, dopełnienie wybranej aranżacji. Sprawdza się we wnętrzach klasycznych i tradycyjnych, dzięki rustykalnemu charakterowi tych desek. Ale ten wzór z powodzeniem można zastosować w całkowicie nowoczesnych wnętrzach. Tych, którym brak wyrazu bądź elementu uwydatniającego tego co najważniejsze.

Dąb wędzony ciemny deska sprawi przyjemność najbardziej wymagającym. Prosty system montażu pozwoli z przyjemnością, sprawnie układać całą podłogę, nawet w trudno dostępnych zakamarkach.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów