Perspective Wide 2mV- Dąb naturalny olejowany deska ULW 1539

Quick-Step

Cena

105,32 zł/m2 8% VAT
119,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Dąb naturalny olejowany deska to najpiękniejsze, klasyczne i niezwykle eleganckie wydanie laminowanych desek podłogowych, które należą do kolekcji Perspective Wide.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Perspective Wide
Kod ULW 1539
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1376 x 190 mm
Grubość 9,5 mm
Fuga 2mV
Opakowanie 1,56864 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Postawiono na dużą szerokość desek, rowki na brzegach każdej z nich i unikalny, rustykalny charakter. Każde pomieszczenie zyskuje na przestrzeni, a wszystkie te elementy doskonale podkreślają strukturę naturalnego drewna.

Dąb naturalny olejowany deska to najbardziej naturalny odcień, który jest ciepły, stonowany i sprawdza się w każdym wnętrzu niezależnie od jego aranżacji. Mimo wszystko, w połączeniu z elementami najbardziej charakterystycznymi dla drewna staje się unikalnym. Zastosowany w klasycznych wnętrzach jest ciekawym dopełnieniem. W tych prostych, którym brak wyrazu, nadaje siły charakteru. Trudno oprzeć się pokusie poznania naturalnej struktury drewna własną dłonią.

Dąb naturalny olejowany deska nie sprawia najmniejszych trudności w instalacji całej podłogi, nawet jeśli istnieje potrzeba dotarcia do niewygodnych zakamarków.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów