Perspective Wide 4mV- Dąb brązowy regenerowany, deska

Quick-Step

Cena

105,32 zł/m2 8% VAT
119,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Dąb brązowy regenerowany deska to linia laminowanych desek podłogowych z kolekcji Perspective Wide. Genialne wydanie desek o rustykalnym charakterze.

 

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Perspective Wide
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1380 x 190 mm
Grubość 9,5 mm
Fuga 4mV
Opakowanie 1,5732 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Całość została podkreślona dzięki szerokim deskom oraz opatrzeniu brzegów w rowki, które uwydatniają pożądany efekt. Trudno oprzeć się wrażeniu, iż jest to podłoga wykonana w całości z naturalnej deski dębowej. Dąb brązowy regenerowany deska to barwa, która przyciąga. Zróżnicowane kolory płynnie przechodzące z deski na deskę, uzupełniające się. Wrażenie naturalnych przetarć. Tutaj miejsce swoje znalazł każdy szczegół, jaki możemy wypatrzeć w fascynującej strukturze drzewa. Deska mieniąca się szarościami i zachwycająca niezależnie od stopnia oświetlenia pomieszczenia. Sprawdza się w połączeniu z typowo tradycyjnymi aranżacjami, jak i z tymi prostymi, którym potrzeba nadać wyjątkowego charakteru.

Dąb brązowy regenerowany deska to najlepsze wydanie laminowanych desek podłogowych, których układanie nie sprawia problemów, nawet jeśli potrzebujemy dotrzeć do trudno dostępnych miejsc.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów