Perspective Wide 2mV- Kasztanowiec brązowy ULW 1544

Quick-Step

Cena

105,32 zł/m2 8% VAT
119,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Piękne ciemne i unikatowe panele Kasztanowiec brązowy, deska Laminat – UFW1544 wspaniale będą się prezentowały w każdej aranżacji nadając ciekawego charakteru pomieszczeniu.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Perspective Wide
Kod ULW 1544
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1376 x 190 mm
Grubość 9,5 mm
Fuga 2mV
Opakowanie 1,56864 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Wytrzymałość gwarantuje producent, co się przekłada na elementy rzeczywiste a mianowicie odporność na wszelkiego rodzaju działania zewnętrzne takie jak stąpanie butami na wysokich obcasach, uderzenie spadającego przedmiotu, a nawet przesuwanie ciężkich mebli. Na panelach Kasztanowiec brązowy, deska Laminat – UFW1544 nie powstaną żadne wgniecenia, zarysowania i inne zniekształcenia. Ich barwa również nie ulegnie zmianie gdyż są zabezpieczone przeciw działaniu promieniu UV oraz innego rodzaju zachlapaniem.

Czystość to podstawa wszędzie a więc te panele spełniają tę zależność nad wyraz, co zapewnia powloką antystatyczna nieprzyciągająca kurzu i innych nieczystości, które samoistnie znacznie wolniej osiadają się na podłodze. Między poszczególnymi elementami paneli Kasztanowiec brązowy, deska Laminat – UFW1544 nie powstają żadne szczeliny dzięki montażowi zatrzaskowemu. Dodatkowy atutem jest przede wszystkim powierzchnia antypoślizgowa stanowiąca bezpieczeństwa dla poruszających się po pomieszczeniu. Te panele to zarazem piękna, bezpieczna i wytrzymała podłoga.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów