Perspective Wide 2mV- Dąb jasny poranny deska ULW 1535

Quick-Step

Cena

105,32 zł/m2 8% VAT
119,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Dąb jasny poranny deska to świeżość, czystość, elegancja i klasyka zamknięta w linii laminowanych desek podłogowych z kolekcji Perspective Wide. Szerokie deski, które wraz ze specjalnymi rowkami tworzą niepowtarzalny efekt.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Perspective Wide
Kod ULW 1535
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1376 x 190 mm
Grubość 9,5 mm
Fuga 2mV
Opakowanie 1,56864 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Rustykalny charakter i faktura naturalnego drewna zostają wyeksponowane w niebywały sposób. Dąb jasny poranny deska to świeżość, czystość, elegancja i klasyka zamknięta w linii laminowanych desek podłogowych z kolekcji Perspective Wide. Szerokie deski, które wraz ze specjalnymi rowkami tworzą niepowtarzalny efekt. Rustykalny charakter i faktura naturalnego drewna zostają wyeksponowane w niebywały sposób.

Dąb jasny poranny deska sprawdza się we wnętrzach o dowolnej aranżacji. To jasna barwa, lecz nie zimna. Wprost przeciwnie, bardzo ciepła. Dodaje uroku i tworzy wyjątkowy klimat. W tym wydaniu można bez przeszkód mówić o guście, smaku i charakterze. Ten ostatni to indywidualne wydanie każdego pomieszczenia, w którym postawiono na tę linię podłóg.

Dąb jasny poranny deska oferuje coś, czego nie znajdziemy nigdzie indziej. To połączenie jakości, pięknej barwy i unikalnej struktury. Do tego rustykalny charakter. Wzór, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym, a instalacja podłogi nie zabiera tak wiele czasu, jak początkowo mogłoby się wydawać, pozwalając ostatecznie cieszyć się tym unikatem.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów