Perspective- Orzech olejowany, deska UF 1043

Quick-Step

Cena

87,76 zł/m2 8% VAT
99,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Orzech olejowany UF1043 to głębia orzechowej barwy, jaką zyskały laminowane deski podłogowe z tej linii, należące do kolekcji podłóg Perspective. Przepiękne wydanie podłóg, nie tylko dzięki głębi ciepłej barwy.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Perspective
Kod UF 1043
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1380 x 156 mm
Grubość 9,5 mm
Fuga 4V
Opakowanie 1,5070 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Panele opatrzone zostały rowkami, co daje wrażenie przestrzenności. Do tego właśnie ta kolekcja wyróżnia się pod względem zachowania harmonii między długością, a szerokością desek.

Orzech olejowany UF1043 jako podłoga sprawdza się we wnętrzach klasycznych, stanowiąc ich dopełnienie, ale nie dominując nad aranżacją. Tradycyjne pomieszczeniach przywodzą ducha dawnych lat, a proste i minimalistyczne, czy też urządzone w całkiem nowoczesnym stylu, zyskują na charakterystycznym elemencie, który dodaje im wyrazistości. Sprawdzą się w małych, jak i większych pomieszczeniach. Wszędzie tam, gdzie stawiamy na gust i smak.

Orzech olejowany UF1043 to gruby laminat, który jest bardzo odporny. Do tego łatwy system montażu. Nawet trudno dostępne miejsca przestają być przeszkodą do zyskania jednolitej, pięknej podłogi.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów