Perspective- Merbau, deska UF 996

Quick-Step

Cena

105,32 zł/m2 8% VAT
119,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Merbau deska to przepiękne, laminowane deski podłogowe, które znaleźć można w unikatowej kolekcji podłóg Perspective. Postawiono w tym wypadku na jak najbardziej idealne wyważenie desek pod względem ich szerokości oraz długości. Do tego opatrzone specjalnymi rowkami gwarantują, że każde pomieszczenie zyskuje na przestrzeni.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Perspective
Kod UF 996
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1380 x 156 mm
Grubość 9,5 mm
Fuga 4V
Opakowanie 1,5070 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Merbau deska to deski o wyjątkowej głębi koloru, który miejscami przypomina wręcz mleczną, przetartą barwę, by za chwilę zaszczycić oczy przepięknym brązem. Kompozycja, która stanowi jedność, ale jest unikalna w swoim wymiarze. Sprawdza się w klasycznych wnętrzach, którym daje jeszcze więcej ciepła. W tych bardzo tradycyjnych, pozwala zaczerpnąć co nieco z klimatu dawnych lat. W nowoczesnych, dodaje wyrazistości i tworzy silny charakter.

Merbau deska to deski podłogowe, które oddają w subtelny sposób charakter prawdziwego drewna. Do tego są bardzo łatwe w montażu. Nawet w trudno dostępnych miejscach, każdemu przyjdzie poradzić sobie z ich układaniem, a na koniec czeka nas niepowtarzalny efekt wizualny.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów