Perspective- Jesion biały, deska UF 1184

Quick-Step

Cena

105,32 zł/m2 8% VAT
119,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Wyjątkową podłogę o jasnych odcieniach, wyraźnych słojach i gładkiej, błyszczącej strukturze zapewniają przede wszystkim panele laminowane Jesion biały, deska Laminat – UF1184.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Perspective
Kod UF 1300
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1380 x 156 mm
Grubość 9,5 mm
Fuga 4V
Opakowanie 1,5070 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Taka podłoga odnajdzie swoje miejsce w pomieszczeniach o przeróżnych przeznaczeniach od lokali biurowych po przemysłowej nie zapominając również o mieszkaniach i domach rodzinnych.

Materiał spełnia wszelkie możliwe oczekiwania klienta począwszy od gwarancji bezpieczeństwa dzięki powłoce antypoślizgowej i antystatycznemu usposobieniu, co zapewnia znacznie mniejsze osiadanie nieczystości na podłodze. Montaż na zatrzask likwidujący szczeliny zapewnia sterylność i łatwość wymywania i czyszczenia całej powierzchni podłogowej. Panele Jesion biały, deska Laminat – UF1184 są odporne na zmianę barwy w wyniku zachlapania a nawet chronione są przed działaniem promieni UV odpowiedzialnych za powstawanie plam, zmian odcienia oraz blednięcie materiału.

Tworzywo desko podobne odporne jest także na możliwość powstawania wgnieceń, zarysowań jak i innych nieprzyjemnych śladów powstających najczęściej ze stycznością z butami na wysokich obcasach, spadającymi przedmiotami a nawet przesuwaniu mebli czy innych ciężkich przedmiotów. Panele Jesion biały, deska Laminat – UF1184 bez obaw można stosować na ogrzewaniu podłogowym jednakże należy pod panele zastosować specjalny podkład ochronny.

Dla potwierdzenia jakości tego asortymentu sam producent udziela wieloletniej gwarancji na piękny wygląd i wytrzymałość dla pierwszych kupujących.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów