Perspective- Dąb stary naturalny satynowy, deska UF 995

Quick-Step

Cena

105,32 zł/m2 8% VAT
119,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Zaskakująco wytrzymała i piękna podłoga tylko w przypadku paneli Dąb stary naturalny satynowy, deska Laminat – UF995. Odpowiedzialne są nie tylko za piękny wygląd wnętrza, a także wytrzymałość na przeróżne zdarzenia związane z codziennym użytkowaniem.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Perspective
Kod UF 995
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1380 x 156 mm
Grubość 9,5 mm
Fuga 4V
Opakowanie 1,5070 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Pierwszą najważniejszą cechą desek Dąb stary naturalny satynowy, deska Laminat – UF995 jest przede wszystkim wytrzymałość na działanie promieni UV, które odpowiadają za zmianę odcienia i powstawanie przebarwień na strukturze podłogowej. Taka podłoga będzie również odporna na antystatyczność, co minimalizuje osiadanie się kurzu, a w następstwie czystszego otoczenia. Kolejnym atutem jest powłoka o cechach antypoślizgowych podnosząc przy tym bezpieczeństwo osób poruszających się po podłodze.

Podłoga wykonana z paneli Dąb stary naturalny satynowy, deska Laminat – UF995 posiada gwarancję producenta na wytrzymałość pod względem wytrzymałości na uderzenia np. spadających przedmiotów, jak również na skutek możliwości powstania zarysowań i wgnieceń w razie przesuwania mebli. Podłoga będzie przez wiele la zapewniać czystość, wytrzymałość bez najmniejszej skazy.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów