Perspective- Dąb stary matowy olejowany, deska UF 312

Quick-Step

Cena

105,32 zł/m2 8% VAT
119,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Dąb stary matowy olejowany deska to laminowane deski podłogowe z kolekcji Perspective. Nie bez powodu znalazły się właśnie w tej kolekcji, bowiem opatrzone w specjalne rowki dają wrażenie większej przestrzeni. Na ten efekt składa się również idealne wyważenie pomiędzy szerokością, a długością desek. Wprost idealne pod każdym względem.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Perspective
Kod UF 312
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1380 x 156 mm
Grubość 9,5 mm
Fuga 4V
Opakowanie 1,5070 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Dąb stary matowy olejowany deska daje poczucie, że pod stopami ma się podłogę stworzoną z prawdziwej deski dębowej. Realistyczne odzwierciedlenie tego, co najbardziej fascynujące w drewnie. Jego struktury, faktury jak i niepowtarzalnego rysunku słojów. Całość jednak jest wydaniem subtelnym, choć wyrazistym. Tworzy niepowtarzalną atmosferę i klimat, jakiego żadna inna podłoga nie jest w stanie stworzyć. Wydobywa to, co najpiękniejsze w danej aranżacji.

Dąb stary matowy olejowany deska to wyjątkowy smak w wydaniu podłóg. Do tego wygoda układania tych desek. Prosty i szybko montaż nawet w trudno dostępnych miejscach. Trwały laminat i unikalne wydanie teoretycznie zwykłych desek.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów