Perspective- Dąb bielony UF 1896

Quick-Step

Cena

105,32 zł/m2 8% VAT
119,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Dąb bielony to linia laminowanych desek podłogowych pochodzących z kolekcji Perspective, która zadowoli nawet najbardziej wymagające gusta wnętrzarskie. Nie potrzeba szukać innych pomysłów na podłogę, podczas gdy ten jest najlepszy.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Perspective
Kod UF 1896
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 1380 x 156 mm
Grubość 9,5 mm
Fuga 4V
Opakowanie 1,5070 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

To unikalne wydanie podłóg, w których postawiono na zachowanie równowagi między szerokością, a długością desek. Nie można im również odebrać tego, że dają wrażenie przestrzenności. To dzięki rowkom umieszczonym na ich brzegach. Do tego trwały laminat.

Dąb bielony to wyjątkowe wydanie podłóg. Ciepła barwa, która sprawia, że we wnętrzu zaczyna panować klimat ogniska domowego. Przyjazna atmosfera otulająca wszystkich gości jak i domowników. Drewno dębowe to z kolei fascynująca struktura począwszy od jego faktury, a skończywszy na subtelnym wzorze słojów. Te elementy znalazły swoje miejsce w specjalnie stworzonym laminacie.

Dąb bielony sprawdza się w każdym wnętrzu, niezależnie od jego aranżacji. Do tego prosty system montażu pozwala cieszyć się układaniem podłogi i w niedługim czasie czerpaniem przyjemności z jej użytkowania jak i podziwiania.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów