Bartłomiej Kowalski
Specjalista ds. sprzedaży todom.pl

O podłodze drewnianej

Pragniemy Państwu zaprezentować kolejną audycje radiową z naszego cyklu. Dziś nasz specjalista Bartłomiej Kowalski opowie o rodzajach podłóg drewnianych oraz sposobie ich montażu. Osobom które jeszcze nie podjęły decyzji jaką podłogę wybrać, audycja z pewnością pomoże.

Czytaj więcej

O usługach naszego salonu

Zapraszamy na odsłuch naszej audycji w radiu Rekord. Z dzisiejszego wywiadu dowiecie się Państwo jakie usługi wykonujemy i jak je wykonujmy. Między innymi: Pomiar, Montaż i Vat 8%.
Serdecznie zapraszamy do odsłuchu.

Czytaj więcej

O wystroju wnętrza

Kolejny raz zapraszamy do odsłuchu audycji radiowej w radomskim radiu Rekord. Dziś przygotowaliśmy dla słuchaczy wywiad na temat wystroju wnętrz. Zapraszamy do odsłuchu.

Czytaj więcej

Jak łączyć na podłodze różne rodzaje materiałów?

Podłoga nie musi być jednolita. Nie musimy układać w pomieszczeniu tafli jednakowych paneli. Możemy pokusić się o połączenie elementów z różnych materiałów na jednej podłodze. I trzeba przyznać, że coraz więcej osób wybiera tę właśnie opcję: ma być po prostu różnorodnie i ciekawie.

Czytaj więcej

Rodzaje podłóg

Podłogi drewniane są klasą samą w sobie. Odpowiadają za niepowtarzalny klimat wnętrza, nadając mu jeszcze większej przytulności. Można wybierać spośród wielu kolorów i wzorów. Warto jednak mieć świadomość, że istotne znaczenie ma także ich rodzaj - w zależności od ich budowy oraz grubości.

Czytaj więcej

Co oznacza selekcja drewna?

Przeglądając propozycje aranżacji wnętrz, w których główną rolę odgrywają podłogi drewniane można zauważyć, że mają one bardzo zróżnicowany wygląd. Dotyczy on nie tylko kolorystyki czy gatunku materiału, ale też jego jednolitości pod względem dobranego wzoru czy odcieni. Osoby, które mają jakiekolwiek wyroby z drewna albo ...

Czytaj więcej

Rodzaje warstw dekoracyjnych

Panele są popularne już od wielu lat jako znacznie tańsza alternatywa dla drewnianej podłogi. Od czasu ich wprowadzenia na rynek technologie pozwoliły na zdecydowaną poprawę jakości, dzięki czemu dziś oferowane produkty wytrzymują długie lata, a przy okazji są też bardzo dekoracyjne i dostępne w setkach odmian.

Czytaj więcej