Montaż

Tylko idealnie zamontowana podłoga oraz drzwi zagwarantują estetyczny wizualnie efekt. O ile w przypadku paneli laminowanych samodzielny montaż jest możliwy, zamocowanie drzwi lub położenie podłogi z litych desek wymaga fachowej wiedzy. Ciężko jest przykleić deski lite, jeśli nie ma się o tym żadnego pojęcia. Tam samo jest w przypadku zakładania drzwi, szczególnie w przypadku regulowanych ościeżnic.

Najlepsi montażyści – 100% zadowolenia

Jeśli chcesz mieć pewność, że podłoga i drzwi zostaną zamontowane profesjonalnie – z dbałością o najmniejszy nawet element – już teraz zdaj się na naszą ofertę. Pracują dla nas najlepsi montażyści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz wyróżniają się profesjonalizmem. Dzięki temu możesz mieć pewność, że położona podłoga lub zamontowane drzwi spełnią Twoje oczekiwania pod każdym względem.

Wreszcie przestaniesz się denerwować, ponieważ ogromna wiedza i praktyka naszych montażystów sprawia, że podłoga czy drzwi montowane są w krótkim czasie. Fachowcy pozostawiają po sobie porządek,

Kupując produkty z montażem, oszczędzasz

Decydując się na zakup paneli, desek drewnianych albo drzwi wraz z montażem, oszczędzasz kilkakrotnie.

Przede wszystkim zyskujesz dostęp do sprawdzonej ekipy, która ma na swoim koncie tysiące metrów kwadratowych ułożonych podłóg. Dzięki temu oszczędzasz czas na poszukiwaniu profesjonalistów – na pewno masz świadomość, jak trudno jest znaleźć „na własną rękę” dobrą ekipę parkieciarską.

Zakup produktów z montażem to także pewność niższej ceny. Na produkty z opcją montowania nakładamy tylko 8% VAT, co oznacza aż 15% obniżkę cen zamawianych produktów. Choć cena nie zawiera opłaty za usługę montażu (jest ona doliczana dopiero po dokładnych pomiarach montażysty), i tak możesz wiele zyskać!

Już teraz skontaktuj się z nami, by zdecydować się na zakup paneli, desek drewnianych lub drzwi wraz z opcją montażu. Krótki czas oczekiwania, atrakcyjna cena oraz profesjonalne wykonanie – to gwarancja 100% satysfakcji.