Bezpłatna prezentacja

Wybór właściwiej podłogi lub drzwi to decyzja, która powinna być dokładnie przemyślana. Jest to bowiem zakup na długie lata. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy usługę bezpłatnej prezentacji.

Zaproś fachowca do domu

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zakup podłogi lub drzwi, szczególnie za pośrednictwem sklepu internetowego, może wiązać się z pewnym ryzykiem. Wystarczy tylko niewielka różnica w ustawieniach kolorów monitora, by zamówiona podłoga w rzeczywistości odbiegała od oczekiwań. Zapraszając do swojego domu fachowca, możesz przekonać się jak naprawdę będzie wyglądać zamówiona podłoga czy drzwi. Warto bowiem mieć świadomość, że samo natężenie światła oraz wielkość pomieszczenia mogą mieć wpływ na ostateczny efekt estetyczny.

Wizyta konsultanta pozwoli poznać specyfikę rozkładu pomieszczeń, stopień nasłonecznienia oraz określi wilgotność posadzki. Są to czynniki, które mogą warunkować dobór odpowiedniej podłogi do wnętrza. Ponadto dzięki wizycie fachowca, możesz poznać odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania – zastosowania konkretnych podłóg, sposobu ich wykończenia oraz montażu, metod pielęgnacji, itp. Po poznaniu Twoich preferencji, zaproponuje najkorzystniejsze rozwiązanie.

Podczas wizyty konsultanta, wcale nie musisz spieszyć się z podejmowaniem decyzji. Możesz szczegółowo porównywać odcienie, kolory, fakturę, usłojenie. Dzięki takiemu realnemu porównaniu, łatwiej podejmiesz decyzję – z jeszcze większym przekonaniem, że to najlepszy wybór.

Sprawdź co zyskasz, korzystając z usług bezpłatnych konsultacji?

Możliwość skorzystania z fachowego doradztwa konsultanta daje Ci wiele korzyści:

  • porównanie konkretnych produktów,
  • precyzyjny dobór podłogi / drzwi w pomieszczeniach,
  • pomiar wilgotności posadzki,
  • natychmiastowa wycena,
  • rabat przy zakupie.

A wszystko to bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Dlatego już teraz umów się na bezpłatne spotkanie i zaproś fachowca do domu.