O nas

O NAS

Nasza firma to salon wyposażenia wnętrz, to 650 m2 wyjątkowych ekspozycji materiałów podłogowych, drzwi i akcesoriów.

Dlaczego jesteśmy wyjątkowi?

Dysponujemy niepowtarzalną ofertą produktów, jakich nie znajdziesz gdzie indziej. Jesteśmy dumni ze współpracy z najbardziej renomowanymi i szanowanymi producentami paneli podłogowych, podłóg drewnianych i drzwi. Są to firmy polskie i zagraniczne, których my i nasi Klienci cenimy za wysoką jakość i nowoczesne technologie zapewniające produktom trwałość, wytrzymałość oraz naturalne piękno.

Do dyspozycji Klientów mamy znane i uznane już produkty, jak też unikatowe propozycje wchodzące dopiero na rynek. Śledzimy trendy i mody w wyposażeniu wnętrz i pozyskujemy nowości, odpowiadając na potrzeby Klientów, a nawet je wyprzedzając.

Bogaty asortyment towaru eksponujemy w salonie oraz na stronach internetowych naszej firmy.

Spełniamy marzenia o pięknym i funkcjonalnym domu

Ciepłą rodzinną atmosferę tworzą domownicy, którzy obdarzają się nawzajem miłością i troską. My zaś dbamy o to, by miłość rodzinna kwitła w pięknym i przyjaznym otoczeniu. Tworzymy eleganckie wnętrza, emanujące spokojem i sprzyjające wypoczynkowi. Takie bowiem oddziaływanie mają podłogi oraz zharmonizowane z nimi okna i drzwi.

Podłogi panelowe wiernie oddają strukturę naturalnego drewna, podłogi drewniane to naturalna szlachetność i klasyka w najlepszym wydaniu.

O charakterze pomieszczeń decyduje wiele czynników: meble, kolory, światło, tkaniny, a do najważniejszych należy podłoga. Jej wygląd wpływa na ocenę mieszkania, piękne panele albo deski podłogowe dodają uroku i klasy każdemu wnętrzu.

Nasze podłogi to nie tylko piękno, ale i funkcjonalność. Odznaczają się trwałością, odpornością na uszkodzenia, są łatwe w pielęgnacji i w utrzymaniu czystości.

Marzysz o pięknym, przyjaznym domu? Spełnimy Twoje marzenia.

Klient nie musi się znać, my o podłogach wiemy wszystko

Nasz Klient nie musi posiadać wiedzy ani umiejętności, by cieszyć się elegancko wykończonym wnętrzem. Nasz konsultant odwiedzi Go w mieszkaniu, zmierzy powierzchnię oraz wilgotność posadzki, zademonstruje próbki podłóg, by spośród nich wybrać najlepiej prezentujące się w danym otoczeniu. O ostatecznym efekcie decyduje m.in. nasłonecznienie, kolor ścian i mebli. Dlatego o wyborze rodzaju i wzoru podłogi najlepiej decydować w pomieszczeniu, do którego jest przeznaczona.

Szanujemy też własne pomysły i gusta zdecydowanych Klientów, służąc im pomocą i radą kompetentnych pracowników salonu. Firma zapewnia też transport oraz montaż.

Dajemy Klientom komfort, spokój i pewność profesjonalnie wykonanej usługi.

Certyfikacje

Jedną z zalet wyróżniającą nas spośród konkurencji są nasze autoryzowane grupy monterskie. Nasz profesjonalizm, wiedza i ogromne doświadczenie potwierdzają otrzymane certyfikaty.

Usługi dodatkowe

Montaż przez najlepszych fachowców

Tylko idealnie zamontowana podłoga oraz drzwi zagwarantują estetyczny wizualnie efekt. O ile w przypadku paneli laminowanych samodzielny montaż jest możliwy, zamocowanie drzwi lub położenie podłogi z litych desek wymaga...

Sprawdź

Porady projektanta wnętrz

Zamiast tracić czas na nieudane próby samodzielnej aranżacji, skorzystaj z fachowych porad projektantów wnętrz. Specjaliści są na bieżąco z aktualnymi trendami, dzięki czemu pomogą Ci w stworzeniu idealnej aranżacji.

Sprawdź

Bezpłatna prezentacja produktów

Wybór właściwiej podłogi lub drzwi to decyzja, która powinna być dokładnie przemyślana. Jest to bowiem zakup na długie lata. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy usługę bezpłatnej prezentacji.

Sprawdź