O nas

Opis

Nasza firma to 650 m2 wyjątkowych ekspozycji materiałów podłogowych, drzwi i akcesoriów.

Poznaj nasze najważniejsze cechy:

Gwarancja jakości
Mamy obsesję na punkcie jakości naszych produktów i usług. Wierzymy, że tylko najwyższa jakość materiałów może sprawić, że Twoje nowe drzwi i podłoga będą absolutnie perfekcyjne. Wręcz idealne. Dlatego współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami drzwi, paneli, desek podłogowych i akcesoriów budowlanych.
Nieograniczony wybór
Dzięki współpracy z topowymi producentami drzwi, paneli i desek podłogowych, możemy oferować naszym klientom dostęp do nieograniczonej wręcz palety produktów: drzwi, podłóg drewnianych, paneli oraz niezbędnych akcesoriów. Warto sprawdzić tak wyjątkową ofertę!
Czytelna oferta
Dbamy o to, by każdy z naszych klientów otrzymał maksymalnie pełne, wyczerpujące informacje na temat oferowanych przez nas produktów. Przejrzystość i czytelność informacji to nasz priorytet. Dzięki temu nasi klienci zawsze dokonują trafnych i przemyślanych wyborów.
Najlepsze marki
Sklep oferujący produkty klasy premium musi dbać o najbardziej wymagających klientów. To z myślą o nich współpracujemy wyłącznie z czołówką europejskich producentów paneli, desek podłogowych oraz drzwi. W taki właśnie sposób budujemy elitarny sklep dla koneserów wysmakowanych wnętrz.
Szeroki wachlarz usług
Zaskoczy Cię nasza perfekcja i profesjonalizm. Doradzimy Ci w kwestii doboru materiałów na podłogę oraz drzwi. Pomożemy wybrać niezbędne akcesoria służące do montażu. Zasugerujemy rozwiązania idealne dla Twojego domu, uszyte na miarę. Bo dla nas najważniejsza jest satysfakcja klienta.
Profesjonalny montaż
Perfekcyjna, długowieczna podłoga to połączenie znakomitych materiałów oraz w pełni profesjonalnego montażu. Dlatego też gorąco zachęcamy do korzystania z usług montażu drzwi oraz podłóg naszych zawodowych monterów. Dodatkową zachętą jest fakt, iż dzięki zakupowi materiałów wraz z usługą montażu zyskacie aż 13% ceny!
Pomoc w aranżacji wnętrz
Doradztwo w zakresie wyboru najbardziej odpowiednich materiałów to nie wszystko, czym zachwycamy naszych klientów. Oferujemy także profesjonalną pomoc z dziedziny aranżacji wnętrz. Architekci wnętrz, z którymi ściśle współpracujemy z przyjemnością udzielą Wam wielu cennych wskazówek.
Atrakcyjne promocje
Warto na bieżąco odwiedzać nasz salon, ponieważ co pewien czas zaskakujemy naszych klientów fantastycznymi promocjami. Kupuj produkty z najwyższej półki w wyjątkowych, niezwykle atrakcyjnych cenach. To się po prostu opłaca!

Referencje

 • Eliza Kaniewska

 • Edyta Świetlik

 • Krzysztofa Lewandowska

 • Firma Level s.c

 • Katarzyna Jęczyńska

 • Anna Piątkowaska

 • Studio wnętrz Es-Line

 • Biuro projektowe AP

 • Państwo Sitarek

 • Elżbieta Kiraga

 • Wojciech Żurek

 • Mariusz Puszko

 • Kratki.pl

 • Artur Krzemiński

Certyfikacje

Jedną z zalet wyróżniającą nas spośród konkurencji są nasze autoryzowane grupy monterskie. Nasz profesjonalizm, wiedza i ogromne doświadczenie potwierdzają otrzymane certyfikaty.

Usługi dodatkowe

Montaż przez najlepszych fachowców

Tylko idealnie zamontowana podłoga oraz drzwi zagwarantują estetyczny wizualnie efekt. O ile w przypadku paneli laminowanych samodzielny montaż jest możliwy, zamocowanie drzwi lub położenie podłogi z litych desek wymaga...

Sprawdź

Porady projektanta wnętrz

Zamiast tracić czas na nieudane próby samodzielnej aranżacji, skorzystaj z fachowych porad projektantów wnętrz. Specjaliści są na bieżąco z aktualnymi trendami, dzięki czemu pomogą Ci w stworzeniu idealnej aranżacji.

Sprawdź

Bezpłatna prezentacja produktów

Wybór właściwiej podłogi lub drzwi to decyzja, która powinna być dokładnie przemyślana. Jest to bowiem zakup na długie lata. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy usługę bezpłatnej prezentacji.

Sprawdź