Noble II W07

Polskone

Cena

1.069,20 szt 8% VAT
1.217,70 szt 23% VAT

Gwarancja

KONSTRUKCJA SKRZYDŁA
– system bezprzylgowy (NOBLE) lub system bezprzylgowy DUO
– ramiak z klejonki drewnianej fornirowany naturalną okleiną dębową, panel ryflowany

Zamów darmową wycenę

Informacje

Dostępne kolory

Ciemny Orzech
Jasny Orzech
Dąb Europejski

Informacje dodatkowe

SZKLENIE
– standard: szkło biały mat o grubości 4 mm w kolorystyce: dąb europejski
– standard: szkło brąz mat o grubości 4 mm w kolorystyce: heban, jasny orzech, ciemny orzech
WYPOSAŻENIE STANDARDOWE
SYSTEM BEZPRZYLGOWY NOBLE
– zamek magnetyczny, wpuszczany (kolor chrom – satyna), na klucz (WK), do blokady łazienkowej (WC) – rozstaw 90 mm; na wkładkę (WB) – rozstaw 85 mm
– zawiasy bezprzylgowe („60”, „70”, „80”, „90” – 2 szt.)
SYSTEM BEZPRZYLGOWY DUO
– zawiasy bezprzylgowe kryte („60”, „70”, „80”, „90” – 2 szt.)
WYMIARY SKRZYDEŁ
– jednoskrzydłowe: „60”; „70”; „80”; „90”
– dwuskrzydłowe: „60”+„60”; „60”+„70”; „60”+„80”; „60”+„90”; „70”+„70”; „70”+„80”; „70”+„90”; „80”+„80”; „80”+„90”; „90”+„90”

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

-bez dopłaty: zamek na wkładkę oraz do blokady łazienkowej
dopłata do ceny wybranego modelu
– fabryczne skrócenie drzwi i ościeżnicy do 60 mm
(brak możliwości zamówienia wyłącznie krótszego skrzydła i standardowej ościeżnicy ze względu na sposób mocowania dolnego zawiasu) drzwi są skracane od dołu +20%
-podcięcie wentylacyjne
-szkło hartowane
-system przesuwny do zabudowy, naścienny, Premium
-dodatkowe akcesoria: kratki wentylacyjne tworzywowe, metalowe (dotyczy standardowej wysokości skrzydła), tuleje wentylacyjne
-klamki

 

Odpowiednio dobrane drzwi wewnętrzne nie tylko służą zapewnieniu intymności oraz właściwych parametrów akustycznych. Stanowią także ważne dopełnienie aranżacji wnętrza. Dlatego warto postawić na sprawdzone rozwiązania, które będą jednocześnie elementem dekoracyjnym każdego pomieszczenia. Drzwi Noble II od Pol- Skone to świetny wybór, który zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów. Wykonane z wysokiej jakości materiałów są gwarancją niezawodności, trwałości oraz najwyższych walorów estetycznych.

 

Skrzydło drzwi Noble II wykonane jest w systemie przylgowym. Posiada ramiak obłożony dwiema płytami Noble II . Na wyposażeniu standardowym znajduje się zamek jednopunktowy wpuszczany o rozstawie 72 mm – na klucz, na wkładkę lub do blokady łazienkowej. W komplecie znajdują się także zawiasy.  Standardowe rozmiary sprawiają, że produkt będzie pasował właściwie do każdego pomieszczenia. Na życzenie można także wykonać otwory wentylacyjne (na potrzeby drzwi łazienkowych).

 

Noble II  to drzwi wyróżniające się ciekawym wzornictwem, doskonale komponującym się zarówno z aranżacją w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Kilka wariantów kolorystycznych pozwala dobrać produkt zgodnie z oczekiwaniami. Ponadto za dodatkową opłatą można zamówić drzwi w wersji systemu przesuwnego do zabudowy albo naściennego.

 

Drzwi Noble II to idealne propozycja dla osób poszukujących eleganckich i wytrzymałych drzwi w atrakcyjnej cenie. Postaw na sprawdzone rozwiązania, już teraz zamawiając eleganckie drzwi do swoich wnętrz. A jeśli chcesz mieć pewność profesjonalnej montażu, zamów dodatkową usługę.

 

 

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów