Largo- Merbau naturalny satynowy LPU1288

Quick-Step

Cena

114,10 zł/m2 8% VAT
129,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Wspaniałą ciemną podłogę idealnie pasującą przede wszystkim do biura zapewnią wysokiej jakości panele laminowane Merbau naturalny satynowy, deska Laminat – LPU1288.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Largo
Kod LPU1288
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 2050 x 205 mm
Grubość 9,5 mm
Fuga 4mV
Opakowanie 2,5215 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Panele Merbau naturalny satynowy, deska Laminat – LPU1288 pokryte są powłoką antystatyczną zapobiegającą nadmiernemu osiadaniu się kurzu i innych drobinek. Dodatkowo montaż po przez łączenie na tak zwane kliknięcie sprawia, że łączenia paneli są wręcz niewidoczne, co doprowadza do prostego, bezproblemowego i dokładnego czyszczenia całej powierzchni podłogi. Piękny wygląd zapewnia również zabezpieczenie przeciwdziałające na promieniowanie UV, dzięki czemu nie odbarwią się i nie zmienią swej barwy przez wiele lat.

Podłoga wykonana z tak wspaniałego tworzywa będzie tym bardziej pięknie wyglądać z tego względu, iż nie zmieni ona swojej struktury, a mianowicie nie ulegnie zadrapaniom, odkształceniom i innym następstwom wynikającym ze zwyczajnego użytkowania takiego jak przesuwanie mebli, chodzenie po powierzchni butami na wysokich obcasach jak również przypadkowo spadające przedmioty. Producent zapewnia jakość paneli Merbau naturalny satynowy, deska Laminat – LPU1288 udzielając gwarancji na długie lata.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów