Largo- Dąb stary biały LPU1285

Quick-Step

Cena

114,10 zł/m2 8% VAT
129,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Dąb stary biały LPU1285 deska to szczególne, laminowane deski podłogowe pochodzące z kolekcji Largo. Wyjątkowe w swoim wymiarze, bowiem najdłuższe i najszersze. To czyni je bardzo charakterystycznymi i nadaje wnętrzom wyjątkowego wyglądu. Klasa i jakość, które zostały podkreślone. Trudno oprzeć się wrażeniu, że jest to podłoga tworzona z wielkim sercem i zaangażowaniem.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Largo
Kod LPU1285
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 2050 x 205 mm
Grubość 9,5 mm
Fuga 4mV
Opakowanie 2,5215 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Dąb stary biały LPU1285 deska to ciepła barwa, która sprawdzi się w każdym wnętrzu. Niezależnie od jego powierzchni, jak i dominującej aranżacji. Klasyczne, a nawet tradycyjne pomieszczenia zyskają na dopełnieniu i stworzą wrażenie kompletnej całości. Z kolei te proste i minimalistyczne, jak i bardzo nowoczesne zyskają na charakterze. Ta podłoga będzie wyrazistym elementem, który powinien wpisać się w każde wnętrze właściciela stawiającego na dobry gust i smak.

Dąb stary biały LPU1285 deska satysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających. Nie tylko ze względu na efekt wizualny, ale również dzięki łatwemu i prostemu montażowi, nawet w trudno dostępnych miejscach.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów