Largo- Dąb naturalny satynowy LPU1284

Quick-Step

Cena

114,10 zł/m2 8% VAT
129,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Panele podłogowe Dąb naturalny satynowy, deska Laminat – LPU1284 są pięknym i wyjątkowym rozwiązanie do każdego pomieszczenia. Podłoga będzie wspaniale wyglądała tradycyjnym salonie z kominkiem jak również w stylowej jadalni czy kuchni.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Largo
Kod LPU1284
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 2050 x 205 mm
Grubość 9,5 mm
Fuga 4mV
Opakowanie 2,5215 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Podłoga wykonana z tych pięknych laminowanych paneli Dąb naturalny satynowy, deska Laminat – LPU1284 będzie na pewno pięknie się prezentowała tym bardziej, że jest łatwa w utrzymaniu dzięki powłoce antystatycznej, która nie przyciąga do siebie drobinek kurzu. Ponadto montaż na zatrzask minimalizuje powstawanie szczelin między poszczególnymi elementami.

Kolejnymi ważnymi zaletami paneli Dąb naturalny satynowy, deska Laminat – LPU1284 są przede wszystkim odporne na uszkodzenia i zarysowania powstające najczęściej w skutek wykonywania takich czynności jak przesuwanie mebli, spadające przedmioty jak również stąpanie butów na wysokich obcasach. Ponadto pokryte są powloką zabezpieczającą przed szkodliwemu działaniu promieni UV, dzięki czemu nie zmienią swej barwy ani nie powstaną przebarwienia na skutek upływającego czasu.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów