Largo- Dąb naturalny Dominicano LPU1622

Quick-Step

Cena

114,10 zł/m2 8% VAT
129,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Dąb naturalny Dominicano emanuje klasą i smakiem. To wyrafinowane wydanie długich i szerokich, laminowanych desek podłogowych pochodzących z kolekcji Largo. Każde pomieszczenie, w którym znajdą swoje miejsce, zyskuje na szczególnym wymiarze. To nie tylko trwały laminat i ciekawa barwa. To przede wszystkim unikalność jaką tworzy struktura laminatu przypominająca prawdziwy dąb.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Largo
Kod LPU1622
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 2050 x 205 mm
Grubość 9,5 mm
Fuga 4mV
Opakowanie 2,5215 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Dąb naturalny Dominicano LPU1622 to zachowanie w sposób subtelny, ale wyrazisty fascynującego charakteru wiekowego drewna dębowego. Klasyczne aranżacje nabierają smaku i wyrafinowania. Te nieco bardziej ekstrawaganckie zyskują na harmonii, której im brak. Jasny, ciepły odcień sprawdza się w każdym wnętrzu, a tych rozmiarów deski dodają nieco więcej przestrzeni, szczególnie w małych pomieszczeniach.

Dąb naturalny Dominicano LPU1622 jest kwintesencją najlepszego wydania podłóg. Do tego instalacja całej podłogi nie zajmuje wiele czasu, nawet w trudno dostępnych miejscach. Szybko przyjdzie zachwycać się efektem wizualnym, która podbija nawet najbardziej wybredne gusta.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów