Largo- Dąb naturalny Cambridge LPU1662

Quick-Step

Cena

92,15 zł/m2 8% VAT
104,95 zł/m2 23% VAT

Gwarancja

25 Lat

Dąb naturalny Cambridge to cudowna struktura i klasyczne wydanie laminowanych desek podłogowych pochodzących z kolekcji Largo. Unikat wśród podłóg. Gust w każdym calu. Długie i szerokie deski, które dodają nieco powierzchni optycznie powiększając ją. Gdy patrzy się na tak wkomponowaną w dowolną aranżację podłogę, zyskuje się wrażenie, że jej właściciel ma wyjątkowe wyczucie w aranżacji wnętrza.

Zamów darmową wycenę

Informacje

Specyfikacja

Producent Quick-Step
Kolekcja Largo
Kod LPU1662
Klasa ścieralności AC4
Klasa użyteczności 32
Format 2050 x 205 mm
Grubość 9,5 mm
Fuga 4mV
Opakowanie 2,5215 m2
Montaż na ogrzewaniu podłogowym Tak

Informacje dodatkowe

Dąb naturalny Cambridge gwarantuje odporność laminatu, ale i cudowny wygląd. Zachowana została struktura niczym prawdziwego drewna dębowego, a naturalny odcień tylko potęguje ten efekt. Komponuje się z tradycyjnymi i klasycznymi wnętrzami, którym brak ostatniego elementu wnętrzarskiej układanki. Z kolei nawet najbardziej nowoczesnym i ekstrawaganckim wnętrzom, dodaje uroku. Tworzy ciepły klimat i przyjazną atmosferę zachęcającą, by pozostać w takim pomieszczeniu.

Dąb naturalny Cambridge to deski, które podczas instalacji całej podłogi nie sprawiają najmniejszych problemów. Z powodzeniem można je układać nawet w trudno dostępnych miejscach.

Zamów darmową wycenę

Opisz swoje zamówienie jak najdokładniej. Odpowiemy w przeciągu kilku godzin.

Twoje zamówienie zostało przesłane. Prosimy czekać na kontakt od firmy.

Opinie klientów